Noplūdušie Galaxy A35 un Galaxy A55 renderējumi atklāj četras krāsas

Samsung Galaxy A35 un Galaxy A55 ir noplūduši citā renderēšanas komplektā. Mums ir attēli, kuros redzami divi gaidāmie vidējas klases tālruņi dažādās krāsās. Ierīces var kļūt oficiālas, tiklīdz uzņēmums savā vietnē ir sācis ievietot atbalsta lapas.

Galaxy A35 un Galaxy A55 ir redzami jaunos renderējumos

Pagājušā mēneša sākumā mēs ekskluzīvi nopludinājām Galaxy A35 un Galaxy A55 oficiālos renderējumus katrā trīs krāsās: Awesome Iceblue, Awesome Lilac un Wesome Navy. Šķiet, ka Samsung piedāvās tālruņus arī zaļgani dzeltenā krāsā, vismaz iepriekšējo modeli. The attēlus kopīgojis Evans Blass, aka @evleaks, parādiet to dzeltenā tonī, kas līdzīgs Galaxy A25. Otra ierīce ir redzama tajās pašās trīs krāsās.

No pirmā acu uzmetiena ir grūti pateikt atšķirību starp diviem modeļiem. Tiem ir vienāds aizmugures dizains, tostarp kameru izkārtojums un novietojums, LED zibspuldze un Samsung logotips. Arī pogu izvietojums ir vienāds, un abi tālruņi izmanto Korejas firmas jauno Key Island dizaina valodu. Rāmis ir nedaudz pacelts ap barošanas un skaļuma pogām labajā pusē.

Galaxy A55 un Galaxy A35 arī izskatās identiski no priekšpuses, pateicoties tam, ka Samsung ir uzlabojis pēdējo uz caurumojošu dizainu. Tomēr, rūpīgi apskatot, jūs atradīsit dažas dizaina atšķirības. Vissvarīgākais ir tas, ka Galaxy A55 uz rāmja ir antenas līnijas, kas apstiprina metāla konstrukciju. Galaxy A35 nav antenas līniju, kas nozīmē, ka tam būs plastmasas rāmis. Pirmajam ir arī kameras objektīvi, kas izvirzīti tālāk no korpusa.

Abas ierīces iekšēji ļoti atšķiras

Samsung gaidāmie vidējās klases viedtālruņi no ārpuses var izskatīties identiski, taču iekšēji tie ievērojami atšķiras. Lai gan mums nav detalizētu specifikāciju, mēs zinām, ka Galaxy A35 kopumā ir nedaudz lielāks komplekts. Tam būs lielāks displejs. Abi tālruņi tiks piegādāti arī ar dažādām mikroshēmām. Galaxy A55 vajadzētu iegūt jaunu Exynos procesoru ar AMD darbinātu pielāgotu GPU. Tomēr ierīcēm var būt kopīga 50 MP primārā aizmugurējā kamera.

Dažu pēdējo nedēļu laikā Samsung ir saņēmis Galaxy A35 un Galaxy A55 regulējošos apstiprinājumus no vairākām valdības un sertifikācijas aģentūrām visā pasaulē. Uzņēmums savās oficiālajās vietnēs ir publicējis arī tālruņu atbalsta lapas. Atbalsta lapas ir pieejamas tās vietnēs Indijā, Apvienotajā Karalistē, Āfrikā, AAE, Latīņamerikā un citos reģionos. Tas liecina par tuvojošos palaišanu. Samsung drīzumā varētu prezentēt ierīces.

Samsung Galaxy A55 noplūda apmetumi
Samsung Galaxy A35 noplūda renderējumi
Samsung Galaxy A55 noplūda apmetumi
Samsung Galaxy A35 noplūda renderējumi