Apple Vision Pro 2 uzlabos jūsu ekrānus ar lielāku efektivitāti un spilgtumu

Apple Vision Pro vēl nav publiski ieraudzījis dienasgaismu, jo pirmie sūtījumi sāksies 2024. gada janvāra beigās. Faktiski datums, kurā Apple atklās pirkuma periodu, vēl nav zināms, un paredzams, ka šajā pirmajā posmā ir pieejami tikai aptuveni 500 000 vienību. Šis būs pirmais Apple tests, lai pārbaudītu interesi par ierīci. Bet pat ja mums vēl nav šīs pirmās paaudzes, Jau klīst baumas par Apple Vision Pro 2, kas ieradīsies ar uzlabojumiem mikro LED ekrānos kas paaugstinās produkta efektivitāti un uzlabos spīdumu.

Apple Vision Pro 2 mikro-LED paneļu uzlabojumi

23 miljoni pikseļu, kas sadalīti divos ekrānos, ir Apple Vision Pro savvaļas ekrāns. Šie divi mikro LED ekrāni ar 4K izšķirtspēju katrai acij ļauj tiem būt visa produkta centrā. Pateicoties Eye Tracking tehnoloģijai, lietotājs varēs mijiedarboties ar operētājsistēmu visionOS, kā arī ar roku kustībām. Atcerieties, ka Apple Vision Pro Tos varētu sākt pārdot visu janvāra mēnesi Amerikas Savienotajās Valstīs, un pirmie sūtījumi būs janvāra beigās vai februāra sākumā.

Pirms dažām stundām The Elec tika nopludināta jauna informācija par Apple otrās paaudzes virtuālajām brillēm Apple Vision Pro 2. Galvenā informācija attiecās uz ekrānu evolūcija. Ir nodoms atjaunināt divus ekrānus, lai 2027. gadā pievienotu RGB OLEDoS, kas ir daudz gaišāks un efektīvāks nekā pašreizējie ekrāni.

Apple Vision Pro

Atšķirība starp OLEDoS un WOLED, kas ir pašlaik izmantotā tehnoloģija, ir tāda, ka pirmā spēj radīt gaismu un krāsas. tieši no blakus esošajiem RGB apakšpikseļiem vienā slānī bez nepieciešamības pēc krāsu filtra. Tas ļauj, no vienas puses, palielināt ekrāna spilgtumu un, no otras puses, radīt mazāku patēriņu un tādējādi būt efektīvākam. Pēdējais ir aktuāls, ņemot vērā, ka Apple Vision Pro akumulators ir ierobežots.

Principā šīs Apple Vision Pro 2 ar aparatūras modifikācijām dienasgaismu ieraudzīs 2027. gadā. Daži eksperti norāda uz nelielu briļļu atjaunināšanu 2025. gada laikā kā veidu, kā radīt plašākai sabiedrībai pieejamākas brilles. Tomēr citi analītiķi šo informāciju vērtē skeptiskāk.