Sākotnējie OnePlus 12 priekšpasūtījumi ir palielinājušies par 212%, salīdzinot ar OnePlus 11

Šķiet, ka OnePlus jaunais flagmanis ir ārkārtīgi populārs. OnePlus, izmantojot savu globālo X rokturi, ir paziņojis, ka tas saņēma par 212% vairāk priekšpasūtījumu OnePlus 12 nekā OnePlus 11 tā pieejamības pirmajā dienā.

Sākotnējie OnePlus 12 priekšpasūtījumi ir pieejami, kas ir par 212% vairāk nekā OnePlus 11

OnePlus nenorādīja, vai šī informācija ir no konkrēta tirgus, taču mēs domājam, ka tas tā nav. Uzņēmums, iespējams, runā par globāliem priekšpasūtījumiem kopumā visos tirgos, kuros tālrunis bija pieejams.

Atgādinām, ka OnePlus 12 pasaulē tika laists klajā 23. janvārī pēc tā izlaišanas Ķīnā. Tālrunis joprojām ir pieejams priekšpasūtīšanai visā Eiropā un Ziemeļamerikā. ASV tālruņa cena ir 799,99 USD, taču jūs varat saņemt 100 USD atlaidi, ja piedāvājat JEBKURU ierīci JEBKĀRĀ stāvoklī. Tas samazina tālruņa cenu līdz 699,99 USD. Lieki piebilst, ka šī ir izcila cena par šo klausuli. Mēs to izmantojam jau kādu laiku, un jūs varat redzēt, kāpēc tas ir tā vērts, mūsu pārskatā.

Tālrunis Eiropā ir ievērojami dārgāks nekā ASV

Tas nozīmē, ka Eiropā tālrunis ir dārgāks. Ņemsim, piemēram, Spāniju. Ieejas cena ir 969 eiro, un, lai gan OnePlus piedāvā bezmaksas austiņu pāri un maciņu, nav 100 € atlaides vai tamlīdzīga. Turklāt cenas Eiropā nedaudz atšķiras, tāpēc citās valstīs tās var būt nedaudz dārgākas vai nedaudz pieejamākas, taču ne tik daudz.

OnePlus 12 ir pieejams ar 12 GB RAM + 256 GB krātuvi un 16 GB RAM + 512 GB krātuves opcijām. Tas, starp citu, attiecas gan uz Ziemeļameriku, gan uz Eiropu. Piedāvājumā ir Silky Black un Flowy Emerald krāsas. Abiem šiem modeļiem ir stikla aizmugure.

Snapdragon 8 Gen 3 darbina tālruni, bet ir iekļauts īpaši spilgts 120 Hz LTPO AMOLED displejs.

Šim viedtālrunim ir ārkārtīgi jaudīgs specifikāciju komplekts. To darbina Snapdragon 8 Gen 3 SoC, savukārt tas piedāvā LPDDR5X RAM un UFS 4.0 zibatmiņu. Iekļauts arī 6,82 collu QHD+ LTPO AMOLED (1–120 Hz atsvaidzes intensitāte), un tas ir izliekts.

Iekšpusē ir iekļauts 5500 mAh akumulators ar 100 W vadu (80 W ASV) un 50 W bezvadu uzlādi, papildus 10 W apgrieztajai bezvadu uzlādei. Kastītē ir iekļauts arī lādētājs.

Operētājsistēma Android 14 ir iepriekš instalēta kopā ar OxygenOS 14. Komplektā ietilpst arī displejā ievietots pirkstu nospiedumu skeneris. Iekļauti stereo skaļruņi un trīs kameras. 50 megapikseļu galveno kameru nodrošina 48 megapikseļu īpaši plata kamera (114 grādu FoV) un 64 megapikseļu periskopa telefoto vienība (3x optiskā tālummaiņa, 6x “sensora tālummaiņa”). Vairāk par tā specifikācijām varat lasīt šeit.