WhatsApp statusa atjauninājumi var tikt vienkāršoti "Patīk" poga ātrai reakcijai

Drīzumā WhatsApp varētu ļaut jums ātri pievienot “Patīk” reakciju uz statusa atjauninājumiem, pateicoties jaunai vienkāršotai pogai. Tas ir līdzīgs implementācijām, kas jau ir pieejamas citās sociālajās platformās un ziņojumapmaiņas lietotnēs.

Ir diezgan skaidrs, ka “Stāstu” formāts ir diezgan populārs, tik ļoti, ka vairākas populārākās sociālās lietotnes ir to ieviesušas. Būtībā tas ir teksts, attēls vai videoklips, ko varat augšupielādēt un kas būs redzams jūsu kontaktpersonām ierobežotu laiku (parasti 24 stundas). Laika gaitā lietotnes, kas ieviesa formātu, pievienoja jaunus veidus, kā mijiedarboties ar atjauninājumiem, piemēram, ātrās pogas, kas ļauj reaģēt vai pat tieši reaģēt uz tiem.

WhatsApp strādā pie vienkāršotas pogas “Patīk” statusa atjauninājumiem

Tagad saskaņā ar neseno ziņojumu WhatsApp izstrādātāju komanda strādā pie funkcijas, kas ļaus jums atzīmēt “Patīk” jūsu kontaktpersonu statusa atjauninājumus. Tas būs iespējams, pateicoties sirds formas pogai, kas parādīsies blakus tekstlodziņam, kad atbildēsit uz statusa atjauninājumu. Ja esat Instagram lietotājs, iespējams, tas jums būs diezgan pazīstams.

WhatsApp Patīk pogas statusa atjaunināšanas reakcijas AH
Jaunā poga “Patīk” statusa atjauninājumiem. Avots: TheSpAndroid

Pašlaik šī funkcija ir daļēji ieviesta jaunākajā beta versijā 2.24.8.6. Avots norāda, ka, lai gan varat iespējot jauno funkciju, tā vēl nedarbojas pilnībā. Mēģinot izmantot vienkāršoto WhatsApp sirds pogu tās pašreizējā stāvoklī, nekas nenotiks. Tomēr, pamatojoties uz Instagram esošās pogas darbību, iespējams, ka otra puse saņems paziņojumu, kas norāda, ka jums patika viņu statusa atjauninājums.

Jāatzīmē, ka lietotne jau ļauj reaģēt uz statusa atjauninājumiem no jūsu kontaktpersonām, izmantojot noteiktas iepriekš definētas emocijzīmes. Tie parādās tieši virs tekstlodziņa, kad jūs gatavojaties reaģēt uz jaunu statusu. Taču vienkāršotā poga “Patīk” būs tieši blakus tekstlodziņam, vairāk sasniedzot īkšķi, padarot procesu vienkāršāku. Jaunā funkcija, iespējams, centīsies uzlabot reakciju izmantošanu statusa atjauninājumiem un padarīt tos tikpat izplatītus kā Instagram stāstos.