Kādi Bluetooth piederumi ir saderīgi ar Apple Vision Pro?

Pagājušajā piektdienā sākās oficiālā Lielā Apple jauno virtuālās realitātes briļļu pārdošana: Apple Vision Pro. Tīkli ir pārpludināti ar atsauksmēm, personīgo pieredzi ar brillēm un situācijām, kurās briļļu lietošana var uzlabot lietotāju produktivitātes vidi. Lai uzlabotu pieredzi var izmantot ārējos piederumus, kas savienoti, izmantojot Bluetooth Vision Pro un Apple ir publicējis dokumentu, kurā norādīts kādi ir saderīgie piederumi ar brillēm.

Palieliniet Vision Pro jaudu, izmantojot šos Bluetooth piederumus

Apple atbalsta dokumentā ir rindkopa, kurā teikts, ka saderība ar jebkuru piederumu netiek garantēta:

Apple Vision Pro saderība ar trešo pušu Bluetooth ierīcēm un piederumiem netiek garantēta. Ja rodas problēmas, savienojot Apple Vision Pro ar trešās puses ierīci, lūdzu, sazinieties ar ierīces ražotāju, lai saņemtu palīdzību.

Apple Vision Pro

Zemāk ir saraksts ar galvenie piederumi, kas var būt noderīgi lietotājiem ar Vision Pro. Pirmkārt, un kā tas nevarētu būt citādi, visus AirPods un Beats modeļus var lietot ar brillēm. Patiesībā, ja jau esat tos savienojis pārī ar citām ierīcēm, tās tiks savienotas tieši, kad tās uzliksit, pateicoties automātiskajai sinhronizācijai, kas saglabāta jūsu Apple ID. Tomēr labākās austiņas ir 2. paaudzes AirPods Pro, kas spēj uztvert bezzudumu audio un mazāku latentumu nekā pārējās.

Viņi arī atsaucas uz Bluetooth tastatūras kas ļauj palielināt rakstīšanas ātrumu, tādējādi novēršot rakstot gaisā ar Vision Pro virtuālo tastatūru. Apple brīdina, ka Vision Pro Tie nav saderīgi ar vecākiem Apple tastatūru un skārienpaliktņu modeļiem ar noņemamām baterijām, kā arī ar Bluetooth pelēm.

Apple atbalsta arī citus kontrolierus ar MFi sertifikāts (Izgatavots iPhone), piemēram, Xbox kontrolieri, PlayStation vai jebkurš cits kontrolieris, saka Apple, kas darbojas ar iPadOS. Pēc tam, saderība ar MFi sertificētām dzirdes ierīcēm un arī ar dzirdes aparātiem no Phonak, IQBud un Poco.