Kriptogrāfijas gadatirgus palaišana: ZKFair piedāvā jaunu godīgu marķieru ēru un risina problēmas ZK ekosistēmā

Šķietami egalitārajā kriptovalūtas pasaulē jaunu žetonu izplatīšana bieži vien ir vērsta uz privātiem investoriem, marķieru dibinātājiem un tiem, kam ir priviliģēta informācija par gaidāmajiem kriptovalūtas ieguldījumiem. Šīs atšķirības ir acīmredzamas populārajā monētu izplatīšanā, kur liela daļa decentralizēto tīklu ir rezervēti agrīnajiem investoriem vai dibinātājiem, atstājot plašai sabiedrībai otrā līmeņa statusu. Tāpēc ZKFair uzdevums ir risināt šīs problēmas un mainīt ainavu.

ZKFair ir nulles zināšanu, uz pierādījumiem balstīta Layer 2 platforma, kuras mērķis ir pabeigt decentralizāciju un ieņēmumu sadali ar savu lietotāju kopienu. Platformas mērķis ir ieviest godīgu, taisnīgu un drošu marķieru palaišanas laikmetu. Konkrēti, ZKFair pabeidza savu marķieru izplatīšanu 2024. gada 11. janvārī, iezīmējot nozīmīgu soli ceļā uz nākotni, kurā dalība augstas kvalitātes marķieru palaišanā ir pieejama ikvienam un jebkurā vietā.

Novatoriskā Zero-Knowledge (ZK) Rollups tehnoloģija, ko izmanto ZKFair, nodrošina ātrus darījumus, minimālas maksas un pilnīgu anonimitāti. Šī tehnoloģija izlīdzina konkurences apstākļus, novēršot priekšrocības, ko iepriekš baudīja lielie investori un automatizētie roboti marķieru palaišanas laikā – krasi novirze no haotiskās un manipulatīvas prakses, kas novērota kriptovaldē.

ZKFair pārsniedz ātrumu un izmaksu efektivitāti; tā mērķis ir demokratizēt piekļuvi un veidot uzticību. Platforma izskauž informācijas asimetriju un priviliģētus iekšējās informācijas darījumus, nodrošinot pārskatāmus un pārbaudāmus mehānismus, kas nodrošina visiem vienlīdzīgu piekļuvi informācijai un iespējām. ZKFair Mainnet palaišana pagājušā gada beigās iezīmēja būtisku pavērsienu šajā misijā.

Kopš darbības pabeigšanas pirms mēneša ZKFair ir sasniedzis ievērojamus pavērsienus, tostarp Mainnet darbības uzsākšanu un sekmīgu Gas Fee Airdrop pabeigšanu. Turklāt ZKFair kopējā bloķētā vērtība (TVL) pieauga līdz 324 miljoniem USD. ZKF marķieri tika ātri iekļauti vairāk nekā 10 biržās vienas dienas laikā, demonstrējot platformas atpazīstamību tirgū. Ir uzsāktas gāzes nodevas peļņas dividendes, ieguldot vairāk nekā 2,6 miljardus ZKF žetonu un 75% no gāzes nodevas peļņas ir sadalīti starp vairāk nekā 4000 dalībniekiem. Gaidāmā .zkf domēna vārdu pakalpojuma palaišana papildina ZKFair apņemšanos ieviest jauninājumus un iekļautību.

Nesenajā savas kopienas atjauninājumā komanda dalījās stāstā par ZKFair ceļojumu un nākotnes plāniem. Mērķis ir stāties pretī ZK ekosistēmā valdošajai netaisnībai un “pump-and-dump” taktikai un kalpot par godīguma un sabiedrības virzītas inovācijas signālu. Šis gabals iedziļinās ZKFair sasniegtajos pavērsienos, uzsverot tā apņemšanos ievērot godīgumu, ievērojamu TVL izaugsmi, veiksmīgus marķieru sarakstus un novatoriskas funkcijas, piemēram, L2 gāzes maksas peļņas sadali.

1. Godīga uzsākšana kopienas virzītam ZK L2 tīklam

ZKFair iebilda pret tādām problēmām kā pārmērīga novērtēšana un lietotāju līdzdalības trūkums, pieņemot 100% godīgu palaišanas modeli. Ceturtā daļa žetonu tika nosūtīti lietotājiem, kuri iesaistījās dažādos tīklos, bet atlikušie 75% tika izplatīti sabiedrībai, izmantojot Gas fee Airdrops. Pirmo lietotāju un aizstāvju reakcija ir radījusi stabilu pamatu ZKFair attīstībai.

2. ZKFair ieņem 9. vietu L2 līderu sarakstā ar 324 miljoniem TVL.

Ar vēsturisku izrāvienu TVL ķēdē ZKFair sasniedza maksimumu 324 miljonu ASV dolāru apmērā, nodrošinot 9. pozīciju L2 līderu sarakstā. Gas Fee Airdrop kampaņa ieguva plašu līdzdalību ar vairāk nekā 200 000 ziedotāju un kopējais gāzes patēriņš pārsniedza 100 miljonus USD.

3. Ātrā ierakstīšana vairāk nekā 10 biržās un Token Burn

ZKF, oficiālais ZKFair marķieris, strauji tika iekļauts vairāk nekā 10 biržās, tostarp Bybit, Kucoin, Bitget, Gate, HTX, MEXC un BitMart. Šis saraksts ne tikai paplašināja ZKFair sasniedzamību, bet arī uzlaboja tā atpazīstamību un likviditāti tirgū. Turklāt ZKFair sadedzināja nepieprasītos žetonus, demonstrējot apņemšanos ievērot projekta integritāti.

4. L2 gāzes maksas peļņas sadale un ZKF iemaksa

ZKFair ieviesa Gāzes maksas peļņas sadali, izmantojot ZKF līdzdalību ar vairāk nekā 2,6 miljardiem žetonu, kas veido 26% no kopējā piedāvājuma. Vairāk nekā 40 000 unikālu adrešu, kas tiek piešķirtas, sadalīs 75% no kopējās peļņas, veicinot kopienas iesaistīšanos un nodrošinot novatorisku pieeju lietotāju stimulēšanai.

5. Nākotnes plāni: praktisks 10 miljardu dolāru mērķis

Raugoties nākotnē, ZKFair ir vērienīgi plāni, tostarp atbalsts BTC L2 aktīvu starpķēžu integrācijai un ķēdes ekosistēmas izveide. Partnerattiecības ar tādiem projektiem kā SPACE ID .zkf domēna nosaukumu pakalpojumiem un sadarbība ar NFT projektiem, piemēram, Element, uzsver ZKFair apņemšanos nodrošināt daudzveidīgu un plaukstošu ekosistēmu.

ZKFair ceļojums no godīgas palaišanas līdz dinamiskai un uz kopienu orientētai ekosistēmai atspoguļo tā centību īstenot šķietami neiespējamo sapni. Atbalstot pārliecību, ka “bez lietotājiem mēs neesam nekas”, ZKFair aicina kopienu sadoties rokās, veidojot šī novatoriskā L2 tīkla nākotni.