ASUS iepazīstina ar AirVision M1 valkājamo displeju, lai uzlabotu produktivitāti

ASUS ir ieviesis AirVision M1 — valkājamu displeju, kura mērķis ir nodrošināt lietotājiem papildu ekrāna vietu bez nepieciešamības pēc fiziska monitora. Ierīce, ko var nēsāt kā brilles, ir paredzēta personām, kurām ir nepieciešams papildu displejs, atrodoties ceļā vai slēgtās telpās. Micro OLED displeja tehnoloģija nodrošina Full HD (1080p) izšķirtspēju ar maksimālo spilgtumu 1100 niti, nodrošinot skaidru redzamību pat labi apgaismotā vidē. ASUS uzsver acu komfortu ar tādām funkcijām kā samazināta mirgošana un zilās gaismas iedarbība, lai iegūtu TÜV Rheinland sertifikātu.

Viena no AirVision M1 ievērojamajām iezīmēm ir tā 57° vertikālais skata lauks, kas lietotājiem piedāvā plašāku skatu uz reālo pasauli, vienlaikus saglabājot spilgtu digitālo attēlu. Privātums ir arī prioritāte, jo iegultais displejs nodrošina, ka saturs paliek redzams tikai lietotājam. Ierīce ietver ASUS Eye Care tehnoloģiju, lai uzlabotu acu komfortu ilgstošas ​​lietošanas laikā.

AirVision M1 savienojas ar jūsu ierīci, izmantojot USB Type-C portu, kas paslēpts rāmī

Turklāt AirVision M1 izceļas ar uzlabotajām virtuālā ekrāna iespējām, ko nodrošina 3 brīvības pakāpju pozicionēšana. Lietotāji var piespraust virtuālo ekrānu, lai paliktu noteiktā vietā attiecībā pret ierīci, nodrošinot netraucētu mijiedarbību ar citiem elementiem savā darbvietā. Windows lietotne vēl vairāk paplašina funkcionalitāti, ļaujot lietotājiem iestatīt vairākus virtuālos ekrānus ar dažādām malu attiecībām un režīmiem. Motion Sync funkcija nodrošina vienmērīgu pāreju, kad lietotāji pārslēdz fokusu starp virtuālajiem displejiem.

Lai atvieglotu vieglu vadību, ASUS ir integrējis daudzfunkciju skārienpaliktni rāmja kreisajā pusē. Skārienpaliktnis ļauj lietotājiem sākt vai apturēt saturu, atlasīt virtuālos ekrānus, pielāgot spilgtumu un veikt citas darbības. Turklāt AirVision M1 ietver trokšņus slāpējošus mikrofonus un skaļruņus privātām attālinātām konferencēm.

AirVision M1 savienojas ar jūsu ierīci, izmantojot USB Type-C, kas paslēpts rāmī. Tas nodrošina gan strāvas, gan displeja signālu valkājamajam displejam atšķirībā no gaidāmā Apple Vision Pro, kuram nepieciešams ārējs akumulators. Vieglais USB Type-C piedāvā saderību ar klēpjdatoriem, viedtālruņiem vai konsolēm, kas atbalsta DisplayPort Alt režīmu. Kopumā AirVision M1 mērķis ir no jauna definēt pārnēsājamos displejus, apvienojot komfortu, privātumu un uzlabotas funkcijas valkājamā formātā.

Avots: ASUS