Šis jaunais atjauninājums padarīs GPT-4 Turbo mazāk slinku

GPT-4 Turbo ir viens no jaudīgākajiem mākslīgā intelekta modeļiem, un OpenAI strādā, lai padarītu to vēl jaudīgāku. Tomēr viena lieta, ar ko lietotāji saskaras, ir jēdziens, ko sauc par “slinkumu”. Nu, GPT-4 Turbo saņem jaunu atjauninājumu, kas atrisinās slinkuma problēmu un ienesīs dažas citas noderīgas izmaiņas.

Kas ir AI slinkums? Kad jūs lūdzat modelim veikt uzdevumus, jūs sagaidāt, ka tie tiks pabeigti rūpīgi. Ja mākslīgā intelekta modelis neveic jūsu uzdoto uzdevumu, neizmanto īsinājumtaustiņus vai kopumā nepieliek pūles, lai sniegtu pareizu informāciju, tas ir AI slinkums. Tas ir diezgan vienkārši; tas būtībā ir kā cilvēka slinkums.

AI slinkums nav ieguvis tik lielu saķeri kā AI halucinācijas, taču tas joprojām ir diezgan slikti. Tātad noderēs viss, ko var darīt, lai to samazinātu.

GPT-4 Turbo saņēma atjauninājumu, kas palīdzēs novērst AI slinkumu

OpenAI nesen publicēja emuāra ziņu, kurā teikts, ka atjauninātais modelis “pabeidz tādus uzdevumus kā koda ģenerēšana rūpīgāk nekā iepriekšējais priekšskatījuma modelis un ir paredzēts, lai samazinātu “slinkuma” gadījumus, kad modelis nepabeidz kādu uzdevumu. Tāpēc cilvēkiem, kuri izmanto šo atjaunināto GPT-4 Turbo versiju, vajadzētu gūt labākus rezultātus.

Ir svarīgi atzīmēt, ka emuāra ziņā bija atsauce uz GPT-4 Turbo. Šī ir modernākā modeļa versija, kas pašlaik ir priekšskatījumā. Tā ir versija, kas tika apmācīta līdz 2023. gada aprīlim. Mēs neesam pārliecināti, vai OpenAI ir jauninājis standarta GPT-4 modeli. Šis ir modelis ar zināšanām, kas beidzas 2021. gada septembrī. Tāpēc pastāv iespēja, ka, izmantojot standarta GPT-4 modeli, pēc atjaunināšanas joprojām būs slinkums.

Cenas samazinājums

Šīs ir labas ziņas cilvēkiem, kuri izmanto GPT-3.5 Turbo. Sākot ar nākamo nedēļu, izejvielu cenas tiks samazinātas autors 50% un produkcijas cenas tiks samazinātas par 25%. Tātad, ja izmantojat GPT-3.5 API, jums būs jāmaksā daudz mazāk

Modeļu iegulšana

Ja esat cilvēks, kurš saviem AI uzdevumiem izmanto iegulšanas modeļus, šīs jums būs labas ziņas. OpenAI tikko paziņoja par diviem jauniem teksta iegulšanas modeļiem. Viens no tiem tiek saukts par teksta iegulšanu-3-mazs un kopā tiek saukts par teksta iegulšanu-3-liels.

Pirmais ir ļoti efektīvs modelis, un tas ir daudz vairāk nekā tā priekšgājējs, kas ir teksta iegulšana-ada-002. Kas attiecas uz lielo modeli, šis ir jaudīgāks ar līdz pat 3072 izmēriem.