Sonorus $SNS marķieris tiks iekļauts Kucoin sarakstā

Amsterdama, Nīderlande, 2023. gada 11. decembris, Chainwire

Nozīmīgā pavērsiena posmā blockchain mūzikas industrijā Sonorus ir paziņojis par gaidāmo $SNS marķiera iekļaušanu Kucoin, vienā no vadošajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Šis ieraksts, plānots 12. decembris (10:00 UTC)iezīmē nozīmīgu soli Sonorus ceļojumā, atspoguļojot tā pieaugošo nozīmi Web3 mūzikas telpā.

Kucoin ar savu plašo sasniedzamību un vairāk nekā 10 miljoniem lietotāju 2023. gadā, piedāvā dažādas tirdzniecības iespējas un stabilu platformu, padarot to par ideālu vietu $SNS marķiera debijai. Šī Sonorus un Kucoin sadarbība nozīmē daudzsološu blockchain nākotni mūzikas industrijā.

Sonorus ceļojums uz panākumiem

Sonorus ceļojums kopš tā pirmsākumiem ir bijis ievērojams stāsts par inovācijām un kopienas veidošanu. Tikai deviņu mēnešu laikā platforma ir piesaistījusi vairāk nekā 250 000 reģistrētu lietotāju, demonstrējot savu unikālo pieeju mūzikas atzinībai un mākslinieku pilnvarošanai. Gandrīz 8000 dīdžeju mezglu pārdošana vēl vairāk izceļ platformas spēcīgo iesaistīšanos un sabiedrības uzticību tās redzējumam.

Atspoguļojot šos panākumus, Sonorus klātbūtne tiešsaistē ir piedzīvojusi ievērojamu pieaugumu Twitter pēc 100 000 robežas šķērsošanas. Šī izaugsme neaprobežojas tikai ar sociālajiem medijiem, bet aptver dažādas kopienas platformas, norādot uz plašu interesi par Sonorus pieeju mūzikas diagrammu veidošanai un fanu iesaistīšanai.

$SNS nozīme tā Kucoin sarakstā

$SNS marķiera iekļaušana Kucoin sarakstā ir Sonorus galvenais brīdis. Tas paver durvis uz lielāku redzamību un pieejamību platformas augošajai kopienai. Paredzams, ka šis solis piesaistīs plašāku auditoriju, vēl vairāk veicinot Sonorus paplašināšanos un nostiprinot tās pozīcijas Web3 mūzikas telpā.

Spēcīgā komanda aiz Sonorus

Sonorus panākumi ir tiešs tās komandas centības un zināšanu rezultāts. Komandas kolektīvās prasmes, kas sastāv no nozares veterāniem ar dažādu pieredzi mūzikā, tehnoloģijās un blokķēdē, ir bijušas ļoti svarīgas platformas trajektorijas veidošanā. Viņu vīzija par decentralizētu, uz lietotāju orientētu mūzikas diagrammu platformu ir guvusi rezonansi gan lietotāju, gan mākslinieku vidū, izceļot Sonorus konkurētspējīgā tirgū.

Sonorus un $SNS nākotnes izredzes

Raugoties nākotnē, Sonorus ir gatavs nepārtrauktai izaugsmei un inovācijām. Tā kā platforma plāno ieviest jaunas funkcijas un paplašināt savu sasniedzamību, ir paredzēts no jauna definēt digitālās mūzikas ainavu. Kucoin saraksts ir tikai sākums tam, kas solās būt aizraujošs ceļojums Sonorus un tās kopienai.

Sonorus $SNS marķiera Kucoin saraksts ir platformas straujās izaugsmes un tās audzinātās kopienas svinības. Tā kā Sonorus turpina ieviest jauninājumus un paplašināties, tas joprojām ir apņēmies īstenot savu misiju pārveidot mūzikas industriju, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Ar spēcīgu kopienu, pieredzējušu komandu un skaidru redzējumu Sonorus ir labi ceļā uz Web3 mūzikas telpas līderi.

Par Sonorus

Sonorus atrodas mūzikas industrijas decentralizētu inovāciju veidošanā, katalizējot pāreju uz godīgu mūzikas koplietošanas sistēmu, kurā katra balss ir svarīga un mūzikas vienprātība tiek radīta kolektīvi.

Vietne | Telegramma | Nesaskaņas | Twitter

Sazināties

Mika V.
[email protected]