HP jaunie Fortis klēpjdatori nodrošina nepārtrauktu produktivitāti

HP šodien ir izziņojis jaunu Fortis klēpjdatoru klāstu, kas ir izstrādāti un īpaši izstrādāti, lai tie būtu mūsdienu studentu un vadošo darbinieku produktivitātes virzītājspēks. Portatīvo datoru komplektā ir četri jauni produkti. Chromebook dators Fortis x360 G5, Chromebook dators Fortis G10, Chromebook dators Fortis G11 un piezīmjdators Fortis x360 G11. Kā jūs varat saprast, trīs no šiem klēpjdatoriem darbojas ar Google Chrome OS, savukārt ceturtais klēpjdators Fortis x360 piezīmjdators darbosies operētājsistēmā Windows 11.

Visiem šiem klēpjdatoriem ir tas, ka to visu cena ir zem 500 USD. Faktiski katrs no trim Chromebook datoriem mazumtirdzniecībā būs mazāks par 400 USD. Fortis x360 G5 Chromebook dators mazumtirdzniecībā būs par 369 USD, savukārt Fortis G10 un G11 mazumtirdzniecībā būs attiecīgi USD 309 un 319 USD. Tikmēr Fortis x360 piezīmjdators mazumtirdzniecībā būs 479 USD. HP šeit ir norādījis dažas diezgan pieņemamas cenas. Īpaši ņemot vērā šo ierīču mērķa tirgu. Zemākām izmaksām vajadzētu atvieglot skolām un uzņēmumiem iespēju iegādāties šos klēpjdatorus lielākos daudzumos pēc vajadzības.

Visi četri jaunie HP Fortis klēpjdatori ir izstrādāti, lai nodrošinātu izturību

HP Fortis G11 Chromebook dators
HP Fortis x360 G5 Chromebook dators
HP Fortis G10 Chromebook dators
HP Fortis G11 Chromebook dators
HP Fortis x360 G5 Chromebook dators

Tā kā šie klēpjdatori ir paredzēti studentiem un frontes darbiniekiem, var droši teikt, ka tiem būs jābūt vismaz zināmā mērā izturīgiem. Par laimi, HP izveidoja šos klēpjdatorus, lai tie būtu tieši tādi, un pēc tam daži. Visi no tiem tika izstrādāti, lai nodrošinātu izturību. Tomēr daži no tiem var būt izturīgāki nekā citi. Piemēram, Fortis piezīmjdators tika izstrādāts ar metāla stūriem iekšpusē, lai nostiprinātu klēpjdatora vispārējo struktūru. Tas ietver arī citus pastiprinātus iekšējos komponentus. Piemēram, kopā veidota gumijas apdare un Corning Gorilla Glass 3.

HP saka, ka tas ir “būvēts izturīgs un izturīgs”, izturējis 19 MIL-STD810 testus. Pateicoties izturīgajai ārpusei un iekšpusei, tas spēj uzņemt triecienus, kritienus un izšļakstījumus. Chromebook datoriem ir līdzīga izturība, tie iztur tos pašus MIL-STD810 testus. Chromebook x360 datoram ir pat pastiprināta eņģe. Piemēram, šie klēpjdatori tika izstrādāti tā, lai izturētu ikdienas dzīves grūtības ar studentu vai strādnieku uz lauka. Negadījumi notiek. Taču tam nevajadzētu ierobežot iespēju turpināt lietot klēpjdatoru, kad tas varētu būt visvairāk nepieciešams.

HP sola arī nepārtrauktu produktivitāti, pateicoties Intel N sērijas procesoriem, līdz 16 GB RAM un 128 GB UFS krātuvei. Tiem ir arī Wi-Fi 6E atbalsts un papildu 4G LTE atbalsts. Turklāt tie nodrošina akumulatora darbības laiku līdz 11 stundām. Un, ja jūs to izmantojat, akumulatoru var ātri uzlādēt. HP saka, ka akumulatoru var atjaunot līdz 90%, tikai pusotru stundu izmantojot lādētāju. Visi četri klēpjdatori ir pieejami no šodienas, un tos var saņemt tieši no HP.