Apple izlaiž pirmo beta versiju iOS 17.5 izstrādātājiem

iOS 17.4 mums ir jau pāris nedēļas, taču Apple ir jāturpina ar savu iOS 17 ceļvedi un jāsper vēl viens solis. Pirms dažām minūtēm, Apple ir izlaidusi pirmo iOS 17.5 izstrādātāja beta versiju, nākamais lielais atjauninājums un, iespējams, pēdējais pirms WWDC24, kurā mēs varam redzēt jauno operētājsistēmu prezentāciju, tostarp iOS 18. Kādas jaunas funkcijas mēs redzēsim šajā jaunajā iOS 17.5 versijā?

iOS 17.5 beta 1, ievads iOS 17 beigām un iOS 18 sākumam

Kā mēs komentējām, pirms dažām minūtēm Apple publicēja iOS 17.5 beta 1, nākamais lielais iOS 17 atjauninājums. Ja salīdzinām ar iOS 16.5, šī beta versija tika izlaista 2023. gada 28. martā un tā kandidātversija tika publicēta 18. maijā pēc 4 beta versiju publicēšanas. Visticamāk, ka šogad laiki tiks nedaudz saīsināti un tas būs maija sākumā, kad Apple oficiāli laidīs klajā iOS 17.5.

iOS 17, macOS 14, skatīties OS 10

Ja izstrādātāja programmā esat reģistrējies Apple ID, tagad varat atjaunināt savas ierīces no Iestatījumi > Vispārīgi > Programmatūras atjaunināšana. Pēc pāris dienām Apple izlaidīs arī pirmo iOS 17.5 beta versiju publiskā beta formātā. Atcerieties, ka varat reģistrēties šai programmai, izmantojot šo saiti, un pēc dažām dienām, ja Apple izlaidīs šīs versijas, jūs piekļūsit beta versijām, nemaksājot izstrādātāja programmas abonementu, jo publiskās beta versijas ir bezmaksas.

Nākamo dažu stundu laikā tiks parādīti un paziņoti pirmie lielie jaunumi par iOS 17.5, kā arī Apple oficiālās piezīmes par šo jauno atjauninājumu. Sekojiet līdzi iPhone jaunumiem, jo ​​pēc dažām stundām mēs publicēsim visas Apple ieviestās izmaiņas operētājsistēmā iOS 17.5.