Galaxy Z Fold 4, Flip 4 un Tab S9 saņem februāra atjauninājumu ASV

Citā dienā vēl viena Samsung ierīču partija saņem februāra atjauninājumu. Uzņēmums ir izlaidis jaunāko drošības ielāpu Galaxy Z Fold 4 un Galaxy Z Flip 4 visā pasaulē, tostarp ASV. Galaxy Tab S9 sērija arī iegūst jauno SMR (Security Maintenance Release) štatu.

Galaxy Z Fold 4 un Flip 4 saņem Samsung februāra atjauninājumu

Šodien Samsung izlaida ļoti gaidīto pirmo Galaxy S24 sērijas atjauninājumu. Tas atnesa februāra drošības ielāpu, kļūdu labojumus un veiktspējas uzlabojumus. Lai gan šis atjauninājums vēl nav sasniedzis ASV, mēs varam apstiprināt jaunākā SMR pieejamību tālruņiem Galaxy Z Fold 4 un Galaxy Z Flip 4 šeit.

Šobrīd jaunais drošības ielāps tiek ieviests rūpnīcā atbloķētajiem 2022. gada salokāmā dueta variantiem. Jaunā programmaparatūras versijas numurs Fold modelim ir F936U1UES4EXAD, savukārt Flip modelim ir F721U1UES4EXAD. Atjauninājums drīzumā būs pieejams mobilo sakaru operatora bloķētajiem variantiem ASV.

Galaxy Z Fold 4 un Galaxy Z Flip 4 arī uzņem februāra drošības ielāpu citos tirgos. Korejas versijas būvējuma numuri ir attiecīgi F936NKSS2EXAF un F721NKSS2EXAF. Pārējā pasaulē (izņemot Ķīnu un Kanādu) tie ir attiecīgi F936BXXS5EXAB un F721BXXS5EXAB.

Neatkarīgi no būvējuma numura atjauninājuma izmaiņu žurnāls visā pasaulē ir vienāds. “Jūsu ierīces drošība ir uzlabota,” teikts vienīgais ieraksts Samsung oficiālajās izlaišanas piezīmēs. Tas nozīmē, ka ierīces nesaņem neko vairāk kā šī mēneša drošības ielāpu. Februāra SMR nosaka 69 ievainojamības visās Galaxy ierīcēs.

Ņemiet vērā, ka Samsung jau ir ieviesis februāra atjauninājumu savā trešās paaudzes un piektās paaudzes salokāmajā pasaulē. Tādējādi oriģinālie Flip un Fold 2 ir vienīgie Galaxy salokāmie elementi, kas jāatjaunina. Tā kā šīs ierīces vairs nav piemērotas ikmēneša drošības ielāpu saņemšanai, tās var vai nevar iegūt jaunāko versiju.

Jaunais drošības ielāps ir pieejams Galaxy Tab S9 sērijai

Galaxy Tab S9 sērija pievienojas Galaxy Tab S6 Lite Samsung februāra atjauninājumu ballītei, kurā jau ir iekļauti desmitiem viedtālruņu. Gan vadošie modeļi, gan FE (Fan Edition) modeļi ASV izmanto jaunāko drošības ielāpu. Jauno planšetdatoru būvēšanas numuri beidzas ar “BXA8”. Globālai izlaišanai vajadzētu būt tepat aiz stūra. Tāpat kā Galaxy tālruņi, arī šiem planšetdatoriem ar šo atjauninājumu tiek veikti tikai šī mēneša drošības labojumi.