OPPO Find X7 fona attēli jau ir pieejami lejupielādei

OPPO Find X7 sērija kļūs oficiāla 8. janvārī. Gaidot palaišanas notikumu, OPPO Find X7 tapetes jau parādījās. Ar ytechb palīdzību tika parādītas divas galvenās tapetes.

OPPO Find X7 tapetes jau ir klāt

Ja apskatīsit divus zemāk esošos attēlus, jūs redzēsit divus attiecīgos fona attēlus. Abiem zem mēness ir novietots smilšu kalns, bet krāsas ir diezgan interesantas. Neviens no tiem nav reālistisks ainas attēlojums, bet otrajā attēlā vismaz smilšu krāsa ir zināmā mērā precīza.

OPPO Find X7 Ultra tapetes 2
OPPO Find X7 Ultra tapetes 1
OPPO Find X7 Ultra tapetes 2

Nepārprotiet mani nepareizi, šiem attēliem nav jāatspoguļo tas, ko jūsu acis var redzēt. Viņiem ir jābūt unikāliem, izskatīgiem un uzmanību piesaistošiem… un tieši tādi viņi arī ir.

Pirmajā ir pārsvarā purpursarkani toņi, kas sajaukti ar nedaudz pelēku, zilu un baltu. Otrajai tapetei ir dzeltenas smiltis, kas apvienotas ar ziliem un baltiem toņiem mēness un debesīm.

Abām tapetēm ir OPPO Find X7 Ultra izšķirtspēja

Ņemiet vērā, ka tapetes augstāk esošajā galerijā ir saspiestas. Tie ir tur, lai jūs varētu redzēt, ar ko jums būs darīšana. Ja jums tās patīk, varat iegūt šīs tapetes, izmantojot saiti zem raksta… pilnā izšķirtspējā. Abu tapešu izšķirtspēja ir 3168 x 1440.

Atgādinām, ka tāda būs OPPO Find X7 Ultra displeja izšķirtspēja. Paredzams, ka OPPO Find X7 izmantos 2780 x 1264 displeju. Ultra panelis būs arī nedaudz lielāks, taču abi būs pietiekami lieli.

Tās sāks darboties pēc pāris dienām

Ņemiet vērā, ka šķiet, ka OPPO Find X7 Pro netiks palaists vispār. “Ultra” pārņem, jo ​​mūsu virzienā nāk divi modeļi. Tie tiks izlaisti Ķīnā 8. janvārī, un vēl ir jāredz, vai tie nonāks pasaules tirgos.