Sems Altmens, Džonijs Aivs un tagad Tans Tans strādā pie AI ierīces

Izmantojot Humane’s AI Pin, mākslīgais intelekts spēra ļoti svarīgu soli reālajā pasaulē neatkarīgi no tā, vai mums tas patīk vai nē. Vairāk uzņēmumu vēlas izveidot ar AI darbināmu aparatūru, un LoveFrom ir viens no tiem. Uzņēmums strādā pie AI ierīces, un to vada tā izpilddirektors Džonijs Aivs, OpenAI izpilddirektors Sems Altmans un tagad iPhone dizainers Tangs Tans.

Ja nezināt, kas ir AI Pin, tā ir diezgan revolucionāra ierīce, kuras mērķis ir tuvākajā nākotnē nomainīt viedtālruni. Tā ir piespraude, ko piestiprina pie krekla. Tam ir kamera un mikrofons, ko tā var izmantot, lai novērotu pasauli. Varat uzdot tai jautājumus, un tas var sniegt jums dzirdamu atgriezenisko saiti, izmantojot ģeneratīvo AI. Varat lasīt vairāk par AI Pin, lai redzētu, vai vēlaties šo 700 USD vērto ierīci.

Jony Ive vēlas izveidot AI ierīci

Tātad, kāda būs šī ierīce? Jūsu minējums ir tikpat labs kā mūsu. Visticamāk, tas pagaidām ir koncepcijas un plānošanas stadijā. Varbūt tas joprojām ir pārsteidzīgs zīmējums uz restorāna salvetes, tāpat kā daudzu lielisku izgudrojumu rašanās stāsts. Tātad nav zināms, kad mēs redzēsim jebkāda veida aparatūru. Patiesībā, iespējams, var paiet gadi, līdz mēs kaut ko redzēsim.

Jebkurā gadījumā mēs zinām, ka aiz šīs ierīces slēpjas nopietna smadzeņu jauda. Uzņēmums, kas ir aiz tā, ir LoveFrom, Jony Ive uzņēmums. Ive strādās ar OpenAI izpilddirektoru Semu Altmanu, lai gūtu zināšanas par programmatūru. Saskaņā ar jauno ziņojumu komandai pievienojas arī Apple iPhone dizainers Tang Tans, kurš pievienojas Ive šī produkta aparatūras izstrādē.

Lai gan mēs nezinām, kāds būs šis produkts, avoti norāda, ka to sauc par AI iPhone. Lai arī cik sierīgs nosaukums, tas sniedz mums nelielu ieskatu tajā, uz ko mēs varētu skatīties. Ierīce varētu būt kabatas, augstākās kvalitātes un tikpat noderīga ikdienas uzdevumiem kā iPhone (vai jebkurš viedtālrunis šajā jautājumā).

Šāda ierīce var ne tikai materializēties no sapņa un trim ģēnijiem; nauda arī spēlē diezgan lielu faktoru. Uzņēmums Softbank, kuram iepriekš piederēja Sprint, ir nolēmis finansēt šo projektu. tātad, kad tas ir ieviests, uzņēmums ir gatavs sākt darbu pie šī “AI iPhone” izstrādes. Mēs visi esam priecīgi redzēt, kas notiks no šī projekta.