Apple izlaiž iOS 17.2.1 nedēļu pēc iOS 17.2 izlaišanas

Pirms dažām stundām mēs jums teicām, ka Apple iekšēji testē iOS 17.2.1, pārlūkojot tīmekļa lapas. Faktiski hipotēzes bija vērstas uz šī jaunā atjauninājuma palaišanu šī gada beigās vai 2024. gada sākumā, un šķiet, ka mašīnas ir paātrinātas un Apple pirms dažām minūtēm publicēja iOS 17.2.1, nedēļu pēc iOS 17.2 izlaišanas. Pašlaik šajā jaunajā atjauninājumā iekļautie uzlabojumi nav atklāti, izņemot norādīto oficiālo piezīmi kļūdu labošana.

Tās bija patiesas baumas… Apple oficiāli izlaiž iOS 17.2.1

Apple ir oficiāli izlaidusi iOS 17.2.1. Tagad varat atjaunināt savu ierīci, izmantojot lietotni Iestatījumi > Programmatūras atjauninājumi. Un tas mums nebija pārsteigums, jo bija dažas baumas un pārliecinoši dati, kas, kā jau minēju, liecināja, ka Cupertino pārlūkoja vietni, lai izmēģinātu šo jauno versiju.

Tāpat kā citos gadījumos, atjaunināšanas piezīme nesniedz nekādu informāciju, tikai norāda, ka ir veiktas izmaiņas. Izlabotas svarīgas lietotājiem svarīgas kļūdas. Tūlīt sociālie tīkli atkal ir pārņemti ar kritiku par Apple necaurspīdīgumu ar kļūdu labojumiem. Šo pārmetumu arguments ir balstīts uz to, ka būtu loģiski zināt, kas ir šīs problēmas, un lai inženieri un izstrādātāji varētu novērtēt, vai tās ir vai nav atrisinātas.

Visticamāk, ka pēc pāris stundām Apple oficiālajā vietnē tiks publicēta jauna piezīme, kurā sīki aprakstītas galvenās iOS 17.2.1 labotās kļūdas, kā tas notika tikai pirms nedēļas ar iOS 17.2. Mēs arī redzēsim, vai izstrādātāji nojauks ieviestās izmaiņas un publicēs tās pat pirms Apple oficiālās piezīmes. Par visu, kas notiks tuvāko stundu laikā, mēs dalīsimies ar jums.