10 decentralizētas lietojumprogrammas integrē Sui revolucionāro “zkLogin” Google autentifikāciju

Grand Cayman, Kaimanu salas, 2024. gada 25. janvāris, Chainwire

Spēļu, e-komercijas un DeFi lietojumprogrammas izmanto Sui unikālo sociālo autentifikāciju, lai novērstu lielāko šķērsli, kas bloķē galvenās auditorijas no web3.

Sui, strauji augošā Layer-1 blokķēde, ko izveidojuši Facebook projekta Diem vadītāji, šodien paziņoja, ka vairāk nekā 10 decentralizētās lietojumprogrammās (dApps) Sui ekosistēmā ir integrēts zkLogin, kas ir pirmais šāda veida primitīvs līdzeklis, kas ļauj Web3 pieteikties kā vienkārša, piemēram, pierakstīšanās ar pazīstamiem tīmekļa akreditācijas datiem, piemēram, Google vai Twitch.

Sui turpina pilnveidot zkLogin, pievienojot jaunus pakalpojumu sniedzējus un papildu funkcijas, piemēram, vairāku parakstu iespēju un daudz ko citu. Pateicoties šiem nesenajiem papildinājumiem, tiek lēsts, ka tūkstošiem lietotāju tagad varēs izmantot zkLogin un piedzīvot vienu no pasaulē pirmajām kriptovalūtu iekļaušanās ar vienu klikšķi.

“zkLogin ir vietējā Sui utilīta, kas ļauj izstrādātājiem piedāvāt lietotājiem iespēju izmantot tos pašus sociālos pieteikumvārdus, ko viņi izmanto visur citur, lai autentificētos ar tīmekļa 3 lietojumprogrammām,” sacīja Kostas Chalkias, Mysten Labs, a16z, līdzdibinātājs un galvenais kriptogrāfs. un Circle atbalstīts uzņēmums, kas izveidoja Sui tīklu. “Kad mēs ieejam nākamajā pieņemšanas fāzē, tādu rīku kā zkLogin esamība kļūs par priekšnoteikumu, lai galvenos lietotājus iekļautu decentralizētajā tīmeklī.”

Starp makiem, kas tagad atbalsta zkLogin, ir Chrome bāzes maki, piemēram, Ethos Wallet un Sui Wallet. zkLogin tagad ir integrēts arī mobilajās lietojumprogrammās (gan Play veikalā, gan AppStore), izmantojot Suiet un Surf Wallet.

Līdzīgi tīmekļa 3 spēļu pieredzes, piemēram, Suilette un Quantum Temple, izmanto zkLogin, lai sniegtu lietotājiem vieglāku un intuitīvāku iestāšanās pieredzi.

Visbeidzot, DeFi lietojumprogrammas platformā Sui arī izmanto šo unikālo Sui spēku. Tādi labi zināmie protokoli kā DegenHive, Blockbolt, Aftermath, Navi un BlueFin ir integrējuši tehnoloģiju, ļaujot lietotājiem pārvaldīt savus digitālos aktīvus un piedalīties finanšu darbībās bez privāto atslēgu pārvaldīšanas.

“zkLogin ir spēles mainītājs Web3 un jo īpaši DeFi,” sacīja Zabi Mohebzada, Bluefin līdzdibinātājs. “Izmantojot zkLogin, lietotājiem ir nepieciešams tikai Google konts, lai reģistrētos un tirgotos. Maki nav nepieciešami. Tas ļauj mums izmantot decentralizētās tirdzniecības drošības priekšrocības daudz plašākam investoru lokam.

Pakalpojums zkLogin, kas tika palaists 2023. gadā kā viens no pirmajiem nozares risinājumiem Web2 autentifikācijai Web3, ļauj lietotājiem pievienoties Sui ekosistēmai, neinstalējot atsevišķus makus vai iegaumējot un pārvaldot sākuma frāzes.

Sazināties

Sui fonds
[email protected]