McAfee uznirstošo logu krāpniecība ir plaši izplatīta, esiet piesardzīgs

McAfee antivīruss ir viens no populārākajiem pretvīrusu programmatūras piedāvājumiem. Paturot to prātā, kāds izveidoja krāpniecību, kas izmanto McAfee kā priekšpusi, uznirstošo krāpniecību, ja vēlaties.

Šī ļaunprātīgā programmatūra tiek parādīta, kamēr cilvēki izmanto savus datorus, un apgalvo, ka jūsu ierīce ir inficēta. Turklāt tas apgalvo, ka jūsu McAfee abonementam ir beidzies derīguma termiņš.

McAfee uznirstošā krāpniecība gūst panākumus, esiet piesardzīgs

Tagad daudzi no jums, iespējams, pie sevis domās: man nekad nav bijis McAfee abonementa. Vai arī jūs uzzināsit, kad abonements beigsies. Tā ir taisnība, taču tas var apmānīt dažus cilvēkus, jo daudzi cilvēki nobīstas, ieraugot kaut ko līdzīgu.

Šķiet, ka šī krāpniecība dizaina ziņā ir diezgan laba. Tas turklāt izmanto bailes, lai liktu cilvēkiem darīt lietas, kuras viņiem nevajadzētu darīt. Šī krāpniecība būtībā cenšas panākt, lai jūs sniegtu daudz informācijas apdraudējuma dalībniekiem.

Viss šeit, protams, ir tas, lai viņi iegūtu jūsu kredītkartes informāciju. Ņemot vērā, ka šis ir abonēšanas pakalpojums, par kuru mēs runājam, cilvēkus, kas to nezina, varētu pārliecināt sniegt šādu informāciju.

Šķiet, ka šī konkrētā krāpniecība ir nedaudz progresīvāka nekā vienkārša reklāma

Iespējams, ka tā nešķiet īpaša krāpniecība, jo mēs redzam šādas krāpniecības, kas visu laiku nonāk caur reklāmām. Lieta ir tāda, ka it īpaši šis, šķiet, ir nedaudz progresīvāks. Pamatojoties uz Fox News sniegto informāciju, tas nav no reklāmas, bet gan no “ļaunprātīga faila, kas ir integrējies jūsu pārlūkprogrammā un parāda attēlus, kas izskatās kā uznirstošie logi”.

Šķiet, ka avots nav pārāk pārliecināts, kā tieši rīkoties ar šo konkrēto problēmu, taču ir minēti vairāki ieteikumi. Apskatīsim tos, jo tie pēc būtības ir diezgan atšķirīgi.

Jānotīra kešatmiņa un jāpārbauda paplašinājumi

Pirmkārt, ir jāizslēdz pārlūkprogramma, jo tas dažkārt tiek novērsts, ja atrodaties aizdomīgā vietnē, kas izraisīja problēmu. Dažreiz palīdz arī kešatmiņas notīrīšana, kā arī paplašinājumu apskate. Daži Chrome paplašinājumi var tikt inficēti un sākt krāpties.

Jums vienmēr jāziņo par šādu krāpniecību uzņēmumam Google vai kādam citam interneta pārlūkprogrammas nodrošinātājam, kuru izmantojat. Vissvarīgākais ir saglabāt mieru, kad redzat šādus uznirstošos logus. Parasti tā ir krāpniecība, un, ja jūs nomierināsities un koncentrējaties tikai uz ekrānā redzamo saturu, jūs, iespējams, varēsit noteikt, vai tas ir īsts vai viltots.