Kā nosūtīt lielākus failus, izmantojot WhatsApp – 2023. gada decembris

WhatsApp ir strādājis visu diennakti, lai būtu labāka un konkurētspējīgāka lietotne. Tā ir viena no populārākajām ziņojumapmaiņas lietotnēm tirgū, taču ir dažas jomas, kuras tā var uzlabot. Viena no jomām, kas ir kļuvusi labāka, ir faila lieluma ierobežojums. Visilgāk uzņēmums ļāva nosūtīt failus tikai līdz 100 MB, taču nesenajā vēsturē tas palielināja to līdz 2 GB. Lai gan tas ir lieliski, vairums uzņēmumu mēdz sūtīt lielākus failus. Tātad, lūk, kā nosūtīt lielus failus, izmantojot WhatsApp.

Lieta ir tāda, ka WhatsApp nav paredzēts tikai īsziņu sūtīšanai. Cilvēkiem, kuri to izmanto kā saziņas centru savam biznesam, visticamāk, ir jānosūta svarīgi dokumenti, izmantojot pakalpojumu. Par laimi, ja esat nolaidis failu ierobežojumu, ir veids, kā to apiet.

Kā nosūtīt lielus failus vietnē WhatsApp

Tikai, lai atbrīvotu gaisu, nav dzimtā veids, kā nosūtīt failus, kas lielāki par 2 GB, izmantojot WhatsApp. Tātad, šis nav ceļvedis, lai atbloķētu kādu īpašu slēptu funkciju vai uzlauztu lietotni. Lai nosūtītu lielākus failus, izmantojot WhatsApp, būs jāizmanto citas lietotnes. Iespējams, ir 1001 veids, kā nosūtīt lielākus failus, taču mēs apskatīsim vienu no intuitīvākajām metodēm.

Šo metodi izmanto mākoņkrātuvē. jūs, visticamāk, izmantojat kādu mākoņa krātuves platformu, piemēram, Google disku, iCloud, Microsoft One Drive utt. Šīs ir ļoti labas failu sūtīšanas metodes. Tomēr šī raksta labad mēs runāsim par Google disku. Daudziem lietotājiem, kuri lasa šo, visticamāk, ir Google konts; tādējādi viņiem ir piekļuve vismaz 15 GB Google diska krātuvei.

Iesācējiem fails būs jāaugšupielādē savā Google diskā. Nav svarīgi, vai tas attiecas uz jūsu galveno Google kontu vai papildu kontu. Jums tikai jāpārliecinās, vai jums ir piekļuve un vai varat augšupielādēt failus. Kad esat augšupielādējis failu kontā, jums būs jāatrod fails un jānokopē saite uz to. Pēc tam šo saiti vēlēsities ielīmēt tērzēšanā. No turienes lietotāji varēs lejupielādēt failu tieši no diska.

Tālāk mēs apskatīsim šo metodi, izmantojot gan datoru, gan viedtālruni. Tas ir daudzpakāpju process, taču tas ir ļoti vienkārši, kad esat to apguvis.

Izmantojot Google disku, lai kopīgotu failu

Google lietošana, iespējams, ir visvienkāršākā un vienkāršākā lielākajai daļai Android lietotāju. Tas ir noklusējuma mākoņpakalpojums, kas tiek piegādāts kopā ar jūsu Google kontu, un tas nodrošina jums 15 GB bezmaksas krātuvi. Ja vēlaties piekļūt lielākai krātuvei, šī raksta apakšdaļā ir norādīti dažādi maksājumu līmeņi. Tos ir vērts apskatīt.

Plāni krātuvē (un cenā) pieaug eksponenciāli, taču tie noteikti ir paredzēti tiem, kam ir daudz krājumu. Tagad failu koplietošanas process atšķiras atkarībā no tā, vai izmantojat tālruni vai datoru.

Izmantojot viedtālruni

Visticamāk, jūs izmantojat savu tālruni, lai apstrādātu WhatsApp ziņojumapmaiņu. Tādējādi mēs vispirms apskatīsim procesu tālruņiem. Lai tas darbotos, ir jāveic noteikta darbība gan mobilajās, gan galddatoru platformās, un tā ir piekļuves pārvaldīšana failam.

Kad augšupielādējat failu, izmantojot tālruni, varat doties uz lietotni Google disks un pieskarties krāsainajai pogai “+” apakšā. No turienes atrodiet savu failu un augšupielādējiet to. Iespējams, vēlēsities to augšupielādēt jaunā mapē vai vietā, kur to var viegli atrast.

Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 2
Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 1
Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 2

Kad tas ir augšupielādēts, pieskarieties trīs punktu izvēlnei faila labajā pusē. Tagad šis ir svarīgais solis: pieskarieties Pārvaldiet personas un saites. Jūs tiksit novirzīts uz lapu ar jūsu profila attēlu augšpusē. Zem tā jūs redzēsiet Saites iestatījumi (vai Vispārēja piekļuve) un tieši zemāk iestatījums Ierobežots. Pieskarieties tai, pieskarieties augšējai pogai ar uzrakstu “Ierobežots, var atvērt tikai pievienotās personas” un atlasiet opciju “Ikviens, kam ir saite”.

Lieta ir tāda, ka, augšupielādējot failu Google diskā, tā piekļuve ir ierobežota tikai tiem lietotājiem, kurus pievienojāt Google diskam. Tas nozīmē, ka, nosūtot to uzreiz, citas personas nevarēs atvērt vai skatīt failu.

Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 11
Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 12
Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 3
Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 11
Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 12
Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 3

Tagad, ar Ikviens, kam ir saite iestatījumu, citas personas varēs atvērt vai piekļūt failam. Vienkārši ziniet, ka jums ir jātur saite prom no cilvēkiem, kuriem neuzticaties.

Atgriezieties šajā ekrānā. The Saites iestatījumi Jāsaka “Ikviens, kam ir saite”. Pieskarieties mazajai ķēdes ikonai iestatījuma labajā pusē, lai automātiski kopētu saiti. Pēc tam vienkārši ielīmējiet saiti savā tērzēšanā.

Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 4
Šeit ir ielīmētā saite.

Izmantojot datoru

Ja izmantojat datoru, process ir nedaudz atšķirīgs. Vispirms dodieties uz Google diska vietni (drive.google.com). No turienes varat noklikšķināt uz pogas “+” saskarnes augšējā kreisajā stūrī un atrast failu, kuru vēlaties nosūtīt. Vai nu tā, vai arī varat vilkt un nomest failu.

Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 16
Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 18
Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 16
Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 18

Kad fails ir augšupielādēts, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un noklikšķiniet uz Dalīties opciju. Kad to izdarīsit, tiks parādīts uznirstošais logs ar atļauju maiņas iespējām. Noklikšķinot uz Ierobežots poga izsauks nolaižamo izvēlni ar iespēju to mainīt uz Ikviens, kam ir saite. Mainot to, augšpusē esošā saite kļūs zaļa. No šī brīža noklikšķiniet uz Kopēt saiti pogu, kas atrodas saites labajā pusē, un esat gatavs ielīmēt.

Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 14
whatsapp kā nosūtīt lielus failus 17
Whatsapp kā nosūtīt lielus failus 14
whatsapp kā nosūtīt lielus failus 17

Google diska līmeņi

Ja izmantojat Google disku un plānojat saglabāt daudz lielu failu, ko nosūtīt, izmantojot WhatsApp, pastāv dažas papildu krātuves iespējas. Ja esat apmierināts ar 15 GB, jums nav jāuztraucas, taču tas var ātri piepildīties, ja neesat uzmanīgs. Nākamais līmenis ir 100 GB 1,99 ASV dolāri mēnesī ($ 19,99 gadā). Par papildu dolāru mēnesī varat dubultot krātuvi līdz 200 GB 2,99 USD mēnesī (29,99 USD gadā).

Tomēr ko darīt, ja 100 GB un 200 GB ir jauni skaitļi? Google piedāvā jums plānus, kas piedāvā terabaitu krātuves. 2 TB plāns maksā tikai jums 9,99 USD mēnesī (99,99 ASV dolāri gadā). Varat arī saņemt 5 TB par 24,99 USD mēnesī (249 USD gadā).

Atlikušajiem maksājumu līmeņiem ir tikai ikmēneša norēķini. Ar tiem jūs saņemat 10 TB 49,99 USD mēnesī20 TB par 99,99 USD mēnesīvai 30 TB par 149 USD mēnesī.