Šī ir jaunā aizsardzības sistēma iOS 17.3 zādzības gadījumā

Tagad ir pieejama pirmā iOS 17.3 beta versija izstrādātājiem, un līdz ar to nākamo nedēļu laikā sākas jauns atjauninājumu cikls. Mēs joprojām izbaudām jaunās iOS 17.2 funkcijas, taču mums ir arī laiks, lai izjauktu, kas jauns šajā pirmajā beta versijā. Viena no iOS 17.3 galvenajām funkcijām būs jauna zādzību aizsardzības sistēma izstrādāts, lai palielinātu lietotāju drošību pret ierīču zādzībām, kurās Identifikācija, izmantojot Face ID vai Touch ID, ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums visu pastāstīsim tālāk.

Aizsargājiet galvenās iOS funkcijas, izmantojot jauno iOS 17.3 aizsardzības sistēmu

Protams, daudzi no mums zina, ka cilvēki vai pat mēs paši esam bijuši liecinieki jebkuras ierīces zādzībai. Pašreizējā iOS un pārējo operētājsistēmu drošība ir augsta, taču to var pārvarēt, ja mums papildus Face ID un Touch ID ir parole. Zaglis var nozagt mūsu ierīci, un, ja viņš zina paroli, viņš var izvairīties no biometriskās identifikācijas un piekļūt mūsu ierīces iekšpusei. Tas mainīsies operētājsistēmā iOS 17.3, pievienojot zādzību aizsardzības sistēmu.

Šo sistēmu ir izstrādājis Apple un testējis pirmajā beta versijā iOS 17.3 izstrādātājiem, un tā sastāv no Atrodoties atbloķētajā ierīcē, veicot noteiktas darbības, tiks pieprasīta identifikācija ar Face ID vai Touch ID lai nodrošinātu, ka persona, kas atrodas ierīces priekšā, patiešām ir tās īpašnieks. Tas ir, ja šī jaunā aizsardzības sistēma ir aktivizēta, lietotājam būs jāidentificē sevi atbloķētajā ierīcē, lai piekļūtu tālāk norādītajām opcijām.

  • Skatiet/izmantojiet iCloud Keychain saglabātās paroles vai piekļuves kodus
  • Pieprasiet jaunu Apple karti
  • Skatiet virtuālo Apple karti
  • Atspējot zaudēto režīmu
  • Dzēst visu saturu un iestatījumus
  • Veiciet noteiktas Apple Cash darbības makā
  • Izmantojiet saglabātos maksājuma veidus pārlūkprogrammā Safari
  • Izmantojiet savu iPhone, lai iestatītu jaunu ierīci

Lielāka drošība pat konkrētām darbībām

Turklāt Apple ir nācis klajā ar jaunu koncepciju un piemēro vienas stundas aizkavi noteiktām darbībām operētājsistēmā iOS ja Ierīce nav pievienota vai atrodas zināmā vietā. Tas ir, ja dažas atrašanās vietas ir konfigurētas kā zināmas un kāds mēģina mainīt manu Apple ID paroli citā vietā, Apple atliks šo darbību uz stundu un pēc tam vēlreiz pieprasīs biometrisko autentifikāciju.

Šīs darbības, kas tiek veiktas novēloti, galvenokārt ir saistītas ar lietotājam būtiskiem drošības elementiem: deaktivizējiet zādzību aizsardzības sistēmu, deaktivizējiet lietotni Search, pievienojiet vai dzēsiet Touch ID un Face ID, atjauniniet Apple ID elementus (tālrunis, maksājuma veids utt. .), mainiet iPhone paroli vai Apple ID paroli.

Ir skaidrs ka Šī zādzību aizsardzības sistēma palielina lietotāja drošību pret zagļiem, kuri, pat ja viņiem izdodas piekļūt ierīcei, bez mūsu sejas vai pirkstu nospieduma maz varētu iztikt. Mēs redzēsim, vai Apple ir pārliecinājies par sistēmu un palaiž to galīgi, vai, gluži pretēji, viņi vēlas gaidīt iOS 17.4.