Fire TV Showdown 2023: īsts ceļvedis labākajiem straumētājiem

Tātad, jūs esat nolēmis iegādāties Fire TV savam televizoram mājās, darbā vai jebkur citur. Tomēr tas nav tik vienkārši, kā to iegādāties. Amazon ir paplašinājis savu Fire TV sēriju, un tagad ir četri Fire TV Sticks un Fire TV Cube, katrs piedāvā atšķirīgu pieredzi. Bet neuztraucieties, mēs tos visus esam plaši izmantojuši un varam palīdzēt izvēlēties jūsu vajadzībām piemērotāko. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar savu plašo pieredzi ar šiem Fire TV produktiem, tostarp no kuriem izvairīties, lai jūs varētu pieņemt pārdomātu lēmumu.

Specs

Vispirms mums jārunā par specifikācijām. Tas nav nekas, par ko jūs parasti domājat, salīdzinot straumēšanas ierīces, taču tas ir diezgan svarīgi. Par laimi, Amazon piedāvā jauku tabulu, kurā ir parādītas visas piecas iespējas, kuras varat redzēt tālāk.

Kā redzat, tie visi izmanto būtībā vienu un to pašu procesoru, izņemot Cube, kuram ir divreiz lielāks kodols un lielāks pulksteņa ātrums. Otra lieta, kas šeit jāaplūko, ir RAM un krātuve. 4K modeļiem ir vairāk operatīvās atmiņas, un šeit visvairāk ir 4K Max un Cube. Un Cube ir arī visvairāk uzglabāšanas vietas. 8 GB RAM, visticamāk, ir pietiekami daudz lielākajai daļai cilvēku, jo Fire TV lietotnes ir diezgan mazas. Bet vienmēr ir labi, ja ir mazliet vairāk krātuves.

HD pret 4K

Nākamais jautājums, kas jums jāuzdod sev, ir tas, vai jūsu televizors ir 4K televizors vai nē. Un, ja vēlaties nodrošināt savu straumētāju drošu nākotni. Ja jums nav nepieciešams 4K, Fire TV Stick var būt diezgan lēts. Bet, ja jums ir nepieciešams 4K, jums joprojām ir trīs iespējas.

Ja izvēlaties HD

Ja jums patīk HD (līdz 1080p izšķirtspējai), Fire TV Stick Lite jums būs piemērots. Šī modeļa cena ir no 29,99 USD, bet bieži vien tiek pārdota par daudz mazāku cenu. Mēs esam redzējuši to tik lētu kā 15 USD. Būtiskās atšķirības starp Fire TV Stick Lite un Fire TV Stick ir audio atbalsts un tālvadības pults. Fire TV Stick atbalsta Dolby Atmos, savukārt Lite modelim ir HDMI caurlaides atbalsts Dolby kodētam audio. Lite modelim ir arī mazāk pogu uz Fire TV Stick tālvadības pults. Bet šim varat iegādāties dažādas balss tālvadības pultis no Amazon.

Ja izvēlaties 4K

Tagad, ja vēlaties 4K izšķirtspēju no sava Fire TV Stick vai Cube, tas padara nākamo izvēli nedaudz grūtāku. Tas ir tāpēc, ka starp Fire TV Stick 4K, 4K Max un Cube nav daudz atšķirību.

Tātad nākamais jautājums, kas jāuzdod sev, ir: vai jums ir nepieciešams vai vēlaties WiFi 6 vai WiFi 6E, vai arī WiFi 5 ir kārtībā? Ja jums ir nepieciešams WiFi 6, tas sašaurina to līdz Fire TV Stick 4K Max vai Fire TV Cube. Fire TV Cube ir WiFi 6E vēl ātrākam WiFi savienojumam, kā arī Ethernet ports.

amazon fire tv cube 2022 apskats AM AH 1

Vai vēlaties brīvroku Alexa?

Nākamā lieta, kas jāņem vērā, ir brīvroku Alexa. Vai vēlaties vadīt savu Fire TV ar Alexa, vispirms nenospiežot nevienu pogu? Ja jā, tad Fire TV Cube ir modelis, kas jums vajadzētu iegādāties. Tas ir vienīgais modelis, kas atbalsta Alexa brīvroku sistēmu. Diemžēl pārējās nūjas ir pievienotas jūsu televizoram un ir “izslēgtas”, kad televizors ir izslēgts, tāpēc tās nevar izmantot Alexa brīvroku režīmu. Bet kāpēc jūs vēlaties Alexa brīvroku režīmā? Tas ļauj vadīt televizoru bez tālvadības pults, pat ja televizors ir izslēgts. Tas arī ļauj nomainīt Echo viesistabā vai jebkurā vietā, kur atrodas jūsu Fire TV Cube, kas ir patiešām ērti.

Absolūti labākā Fire TV ierīce 2023. gadam

Mēs esam runājuši par izšķirtspēju, esam runājuši par specifikācijām un esam runājuši par brīvroku Alexa. Tagad, kurš ir labākais modelis? Mēs iesakām Fire TV Cube vai Fire TV Stick 4K Max. Paskaidrosim, kāpēc mēs iesakām katru modeli.

Fire TV Cube

Fire TV Cube ir labākais no labākajiem. Tā šobrīd ir labākā Fire TV pieredze tirgū. Tas ir tāpēc, ka tajā ir astoņkodolu procesors, tajā ir vairāk RAM un vairāk atmiņas. Padarot to labi. Pārsteidzoši, tas ir ļoti svarīgi straumētājam. Tā kā daudzi uzņēmumi taupa uz šīm lietām, piedāvājiet lētāku straumētāju. Bet Amazon šeit to nedarīja.

Tagad Fire TV Cube ir diezgan dārgs straumētājam. Tas ir 139 ASV dolāri, kas ir vienā līmenī ar Apple TV. Un tāpēc mēs iesakām arī Fire TV Stick 4K Max, kas ir aptuveni uz pusi lētāka.

Fire TV Stick 4K Max

Ja jums nav nepieciešama brīvroku Alexa, Fire TV Stick 4K Max ir labākā Fire TV ierīce. Tas nesen tika atjaunināts uz jaunu otrās paaudzes modeli, kas piedāvā jaudīgu 2,0 GHz četrkodolu procesoru, divkāršu krātuvi un WiFi 6E atbalstu par tādu pašu cenu. Varat izlasīt manu pārskatu par Fire TV Stick 4K Max un uzzināt, cik liels tas ir jauninājums.

Fire TV Stick 4K Max ir diezgan identisks Fire TV Stick 4K, izņemot to, ka tagad tas ir ātrāks un tam ir 16 GB krātuve, salīdzinot ar 8 GB 4K modelī. Tas atbalsta arī WiFi 6E, kas tam nodrošinās lielāku bezvadu ātrumu satura straumēšanai. Tam ir pievienota Alexa Voice Remote, kas piedāvā īpašas pogas Amazon Alexa, skaļumu, kanālus un dažas īpašas pogas straumēšanas pakalpojumiem, tostarp Amazon Prime Video, Netflix, Peacock un DIRECTV.

Tas maksā 59,99 USD, kas ir nedaudz mazāk nekā puse no Fire TV Cube izmaksām. Un tas ir tikai par 10 USD vairāk nekā parastais Fire TV Stick 4K.