Twitch politikas attiecībā uz seksuālu saturu tagad ir mazāk stingras

(ATJAUNINĀJUMS: Twitch atcēla izmaiņas ar vēl viens policijas atjauninājums )

Lielākajā daļā sociālo platformu ir stingri noteikumi pret kailuma attēlojumu un seksuālu saturu. Viņi pat var aizliegt vai apturēt lietotājus, kuri publicē necenzētus attēlus un videoklipus. Tomēr straumēšanas pakalpojums Twitch uzņem apgriezienu. Tā mīkstina dažus noteikumus, kas tika pieņemti pret seksuāla rakstura materiālu publicēšanu, ziņo BBC.

Kā savā emuāra ziņā norāda Twitch, iepriekšējie noteikumi bija “mulsinoši”. Tāpēc lietotājiem bija grūti noteikt, kā platforma apstrādā viņu saturu. “Mēs vēlamies, lai straumētāji justos pārliecināti, ka saprot mūsu noteikumus, un skatītāji justos pārliecināti, ka gūs gaidīto pieredzi.” Lai to izdarītu, Twitch ir atjauninājis savu pieeju seksuālajam saturam un satura klasifikācijas etiķetēm.

Pirmās izmaiņas ir seksuāli divdomīga satura un seksuāli izteikta satura politikas tagad ir apvienotas vienā kategorijā, kuras nosaukums ir “Seksuāla satura politika”. Jaunajā politikā ir precizēts, kāda veida seksuāls saturs ir aizliegts pakalpojumā Twitch.

Twitch pārskata savas seksuālā satura politikas, lai iegūtu lielāku skaidrību

Tikmēr straumētāji joprojām var marķēt necenzētu saturu, kas var nebūt piemērots visiem skatītājiem. Daļa seksuāla satura, kas iepriekš bija aizliegta pakalpojumā Twitch, tagad ir atļauta ar seksuālo tēmu etiķeti. Piemēram, saturs, kas “apzināti izceļ krūtis, sēžamvietas vai iegurņa reģionu”, ir atļauts ar etiķetēm.

Turklāt ir atļautas zīmētas, animētas vai veidotas krūtis, dzimumorgāni un sēžamvietas neatkarīgi no dzimuma. Ķermeņa rakstīšana uz sieviešu krūtīm vai sēžamvietām neatkarīgi no dzimuma un erotiskas dejas, kas ietver izģērbšanos vai izģērbšanas žestus, ir citi jauni Twitch satura gadījumi.

Turklāt Twitch atzīmē, ka platformā ir pilnībā aizliegtas spēles, kurās kā “galvenais fokuss” vai funkcija ir kailuma attēlojums un pornogrāfija. Arī pats Twitch var iespējot seksuālo tēmu iezīmi saturam, kas šķiet nepārprotams, bet straumētājs to nav atzīmējis.

Twitch izvēlējās līdzīgu ceļu ar Hot Tub Streams

2021. gadā pakalpojumā Twitch pēkšņi kļuva populāra jauna veida straume: Hot Tub Streams. Straume iesaistīja sievietes ar peldkostīmiem savās mājas burbuļvannās. Visi domāja, ka Twitch varētu aizliegt lietotājus, kuri ievieto šādu saturu.

Tomēr platformas emuāra ierakstā teikts, ka “citu cilvēku atzīšana par seksīgu nav pretrunā ar mūsu noteikumiem, un Twitch neveiks izpildes pasākumus pret sievietēm vai citiem mūsu pakalpojuma darbiniekiem viņu pievilcības dēļ.” Twitch pat ieviesa jaunu kategoriju ar nosaukumu “baseini, burbuļvannas un pludmales”, lai lietotāji varētu vieglāk atrast saistītās straumes.