Google Bard tagad var ģenerēt attēlus, un tas ir bez maksas!

Šobrīd visi ir nedaudz satraukti par Google Bard likteni. Tajā pašā dienā, kad saņēmām ziņas, ka Google varētu pārdēvēt Bardu par Gemini, mēs saņēmām arī ziņas, ka Bard tagad var ģenerēt attēlus. Interesants ir arī fakts, ka to var izmantot ikviens bez maksas.

Attēlu ģenerēšana nav nekas jauns, jo mēs jau esam bijuši pakļauti tādiem ģeneratoriem kā DALL-E, Stable Diffusion, MidJourney un vēl aptuveni 25 miljoni internetā. Tomēr Google ir diezgan atpalikusi, kad runa ir par attēlu ģeneratora atklāšanu. Mēs dzirdējām par attēlu ģenerēšanas iespējām, kas tiek piedāvātas Gemini Ultra, taču tas joprojām nav izlaists. Turklāt, lai to izmantotu, būs jāmaksā ikmēneša maksa. Tātad, šīs ir labas ziņas cilvēkiem, kuri vēlas redzēt Google ģeneratīvā AI garšu.

Google Bard tagad var ģenerēt attēlus.

Tam nevajadzētu būt tik lielam pārsteigumam, jo ​​mēs zinām par Google plāniem ieviest attēlu ģeneratoru jau vairāk nekā gadu. Uzņēmums Imagen pirmo reizi prezentēja 2022. gada maijā. Toreiz attēlu ģenerēšana bija daudz mazāk attīstīta nekā mūsdienās ar daudzām neparastām funkcijām, neprecīzu apgaismojumu, trūkstošiem atspīdumiem, un mēs nevaram aizmirst šīs sajauktās rokas. Mūsdienu attēlu ģeneratori joprojām sajaucas ar rokām, taču tie ir attīstījušies līdz vietai, kur māksliniekiem draud darba zaudēšana.

Tātad, lai pievienotu vairāk eļļas ugunij, Google paziņoja, ka Bard tagad var ģenerēt attēlus. Tas bija nedaudz pārsteigums. Mēs zinām, ka Bard pašlaik darbina Gemini Pro, un netika paziņots, ka šim modelim ir attēla ģenerēšanas iespējas.

Izmantojot šo funkciju

Tātad, viena lieta, kas jāņem vērā, ir tāda, ka Bard attēlu ģenerators šobrīd ir pieejams ierobežotā tirgos. Pastāv iespēja, ka jums nebūs piekļuves funkcijai jūsu reģionā.

Lai to izmantotu, viss, kas jums jādara, ir jāpasaka Bardam, lai viņš jums izveido attēlu un pēc tam apraksta attēlu. Tas ir tik vienkārši. Tāpat kā ar jebkuru citu attēlu ģeneratoru, ir ierobežots, ko varat ģenerēt. Mēģinot ģenerēt karotāja tēlu, mums teica, ka Bārds to nevar izveidot. Tātad viss, kas saistīts ar vardarbību, seksuālu saturu, vardarbību pret bērniem utt., mēs tiksim ātri bloķēti.

Ģenerētie attēli izskatās patiešām kvalitatīvi salīdzinājumā ar citiem attēlu ģeneratoriem. Tie izskatās reālistiski ar klasisko “AI radīto izskatu”. Turklāt rokas izskatās diezgan pieklājīgas.

Bards ar attēlu 2
Bards ar attēlu 3
Bards ar attēlu 4
Bards ar attēlu 1
Bārds ar attēlu 2
Bārds ar attēlu 3
Bards ar attēlu 4

Bard ģenerē divus attēlus vienlaikus. Zem attēliem jūs redzēsit a Ģenerējiet vairāk pogu. Tādējādi tiks ģenerēti vēl divi attēli. Tomēr pēc tam jums būs jāievada uzvedne vēlreiz, lai iegūtu vairāk tās variāciju.

Barda ģenerēts attēls (3)
Barda ģenerēts attēls (2)
Bard ģenerēts attēls (1)
Barda ģenerēts attēls
Barda ģenerēts attēls (3)
Barda ģenerēts attēls (2)
Bard ģenerēts attēls (1)
Barda ģenerēts attēls

Varat to izmantot savā darbvirsmas pārlūkprogrammā, kā arī varat to izmantot sava tālruņa mobilajā pārlūkprogrammā. Pieskaroties attēlam, jums būs iespēja lejupielādēt attēla pilnas izšķirtspējas versiju. Attēli tiek lejupielādēti ar izšķirtspēju 1536 x 1536.