Galvenās ķēdes partneri ar D3, lai pieteiktos .core augstākā līmeņa domēnam

Lasvegasa, Nevada, 2024. gada 15. februāris, Chainwire

Core Chain, 1. slāņa blokķēde, kas darbojas, izmantojot apvienotu darba pierādīšanas un deleģētās likmes apliecinājuma vienprātības mehānismu, kas pazīstams kā Satoshi Plus, ir paziņojis par sadarbību ar D3 Global, nākamās paaudzes domēna nosaukumu uzņēmumu, kas izstrādā sadarbspējīgas digitālās identitātes. , lai pieteiktos un iegūtu .core augstākā līmeņa domēnu (TLD) ICANN gaidāmajā pieteikšanās logā.

Gada laikā kopš galvenā tīkla palaišanas Core Chain ir izdevies izveidot plaukstošu ekosistēmu ar vairāk nekā 5 miljoniem aktīvo maku savā tīklā. Sadarbojoties ar D3, projekta mērķis ir uzlabot plašākas Web3 ekosistēmas pieejamību un izaugsmi, piedāvājot nevainojamu integrāciju esošajā interneta infrastruktūrā, kas atbilst tās misijai — iekļaut nākamo miljardu Web3 lietotāju.

Esošie Web3 nosaukumu risinājumi nepiedāvā sadarbspēju ar tradicionālo interneta infrastruktūru, tostarp domēna nosaukumu sistēmu (DNS), vietnēm, e-pastu un ierīcēm. Sadarbojoties ar D3, Core Chain varēs izveidot savu specializēto .core TLD un pārvarēt plaisu starp Web1, Web2 un Web3, nodrošinot piekļuvi vairāk nekā 5,3 miljardiem interneta lietotāju bez trešās puses programmatūras vai integrācijas.

“Mēs esam priecīgi sadarboties ar D3, lai pārvarētu plaisu starp tradicionālo internetu un Web3 infrastruktūru. Kopš mūsu galvenā tīkla palaišanas ir vairāk nekā 5 miljoni aktīvo maku, un šis solis atbilst mūsu misijai – padarīt Web3 pieejamāku un intuitīvāku nākamajiem miljardam lietotāju. Nemanāmi integrējoties esošajā interneta infrastruktūrā, mēs ne tikai paplašināsim savu ekosistēmu, bet arī pavērsim ceļu savstarpēji savienotākai un lietotājam draudzīgākai Web3 pieredzei,” sacīja Ričs Rainss, Core Chain sākotnējais līdzstrādnieks.

“Mūsu partnerība ar Core Chain vēlreiz apstiprina mūsu apņemšanos padarīt Web3 pieejamāku, mērogojamāku un drošāku, izmantojot nākotnes drošas, sadarbspējīgas digitālās identitātes ar DNS pamatā,” sacīja Freds Hsu, D3 izpilddirektors. “Mēs esam priecīgi, ka Core Chain pievienojas mums šajā ceļojumā, vienlaikus nodrošinot saviem lietotājiem reālas, lietojamas Web3 identitātes.”

D3 patentētā platforma ir iestatīta, lai integrētu tradicionālās interneta un Web3 ekosistēmas, lai nodrošinātu uzlabotu lietderību, drošību un universālu piekļuvi tam, ko uzņēmums sauc par “īstiem Web3 domēniem”. Lietotāji var reģistrēties agrīnai piekļuvei, sākot no šodienas.

Par galveno ķēdi

Core Chain ir ar Bitcoin darbināma viena slāņa blokķēde, kas paredzēta ar EVM saderīgiem viedajiem līgumiem. Tajā tiek izmantots jauns Satoshi Plus vienprātības mehānisms, integrējot labākos Proof of Work un Proof of Stake aspektus. Tā kā 40% no Bitcoin ieguves jaucējvaras veicina tās drošību apmaiņā pret Bitcoin utilīta un atlīdzības atbloķēšanu, Core Chain kļūst par visvairāk Bitcoin saskaņoto EVM ķēdi (BTCfi, Bitcoin staking un vairāk). Šis izrāviens ir uzkrājis milzīgu kopienu, kurā ir 2,1 miljons Twitter sekotāju, 250 000 Discord dalībnieku utt., kas ir radījuši miljoniem CORE īpašnieku, vairāk nekā 14 miljonus unikālu adrešu un 220 miljonus darījumu kopš tā galvenā tīkla palaišanas pirms gada.

Uzziniet vairāk par Core Chain vietnē https://www.coredao.org

Par D3 Global

D3 Global ir digitālās infrastruktūras nodrošinātājs, kas nodrošina drošas, decentralizētas un sadarbspējīgas identitātes interneta saknes slānī – domēna vārdu sistēmā (DNS). D3 patentētā platforma būs pirmā, kas piegādās īstus domēna nosaukumus, kas nemanāmi pārvarēs plaisu starp tradicionālo interneta infrastruktūru un Web3 ekosistēmām. D3 komanda sastāv no nozares veterāniem ar vairāk nekā trīs gadu desmitu kolektīvu pieredzi, kas pazīstama ar vadošo domēna vārdu monetizāciju, interneta protokoliem un dažādām TLD darbībām, tostarp .xyz, .inc, .tv un .link.

Uzziniet vairāk par D3 vietnē https://www.d3.app/

Sazināties

Dens Edelšteins
[email protected]