Alexa varētu būt gudrāka un noderīgāka… ja esat gatavs maksāt

Amazon Alexa ir spējis izveidot sev nišu balss palīgu tirgū, neskatoties uz to, ka tai nav īpašas platformas. Lai gan tas ir ļoti noderīgs rīks, tas uzņēmumam nav pelnījis naudu. Lielais e-komercijas uzņēmums varētu mēģināt to mainīt, ieviešot maksas balss palīga versiju. Saskaņā ar avotiem Amazon varētu ieviest maksas Alexa versiju ar nosaukumu Alexa Plus.

Alexa joprojām ir viens no noderīgākajiem balss palīgiem, ko varat izmantot, un tas atšķiras no pārējiem trim galvenajiem palīgiem. Google palīgs ir iepriekš instalēts visās Android ierīcēs, Bixby ir pieejams Galaxy ierīcēs, un Siri ir iOS galvenais balsts. Alexa atšķiras ar to, ka ir brīvais aģents. Tas ir iepriekš instalēts Fire ierīcēs (Fire planšetdatoros un Fire TV ierīcēs), taču varat to instalēt arī citās Android ierīcēs. Tas pat tika instalēts dažos Lenovo klēpjdatoros.

Neatkarīgi no šī fakta Amazon ir cīnījies, lai atrastu veidus, kā ar to nopelnīt.

Nu, Amazon varētu būt risinājums Alexa Plus veidā

Septembrī Amazon paziņoja, ka Alexa saņems stimulu, pateicoties ģeneratīvajam AI. Uzņēmums to pieskārās prezentācijas laikā, taču pēdējo mēnešu laikā tas par to klusēja. Nu, mēs beidzot atkal sākam par to dzirdēt. Šī joprojām ir agrīna informācija par produktu, tāpēc jūs vēlaties to uzņemt ar sāls graudiņu.

Saskaņā ar avotiem Amazon plāno piedāvāt produktu ar nosaukumu Alexa Plus. Tas varētu būt Alexa balss palīgs, kas izmanto ģeneratīvo AI. Tātad, jūs vienkārši lūgsit tai ģenerēt stāstus, receptes, dzejoļus utt., un tas sniegs jums balss atbildi. Mēs redzējām dažus piemērus sākotnējās prezentācijas laikā.

Amazon paziņoja, ka galu galā tas to laidīs klajā, taču bija viena svarīga informācija, kas tika izlaista. Vārds ir tāds, ka šīs Alexa versijas piekļuve maksās naudu. Pašlaik mēs nezinām, kādu maksu uzņēmums par to iekasēs, tāpēc mums būs jāgaida šī informācija. Šīs ir tikai spekulācijas, taču mēs nebūtu pārsteigti, ja Alexa Plus ir arī Amazon Prime iekļautā priekšrocība.

Amazon pašlaik testē šo jauno platformu, un, iespējams, tā varētu oficiāli nonākt tirgū šī gada 30. jūnijā. Vēl ir jāgaida diezgan ilgs laiks, taču dedzīgie Amazon fani atzīmēs savus kalendārus.