AirTag ir labākais aksesuārs, lai uzzinātu, kur atrodas jūsu lietas

Apple atklāja savu ilgi gaidīto AirTag 2021. gada aprīlī pēc gadiem ilgām baumām un spekulācijām. AirTag, labākais Apple aksesuārs, ir Paredzēts piestiprināšanai pie tādiem priekšmetiem kā atslēgas un maki lai ļautu šiem piederumiem izsekot, izmantojot Bluetooth, kopā ar Apple ierīcēm lietotnē Find My.

AirTags izmanto īpaši platjoslas tehnoloģiju un Apple esošo ierīču tīklu lai palīdzētu izsekot pazaudētām vai nozagtām lietām. Lūk, kas jums jāzina, pirms tos pievienojat visam, kas jums pieder. Paskatīsimies!

AirTag pamati

AirTag ir labākais aksesuārs, lai uzzinātu, kur atrodas jūsu lietas

Viena AirTag cena ir 39 eiro, bet četru AirTag iepakojumu Apple veikalā var iegādāties par 129 eiro. Par šo cenu jums būtu jāpieskaita izmaksas par piederumu, lai to novietotu, piemēram, atslēgu piekariņu, kulonu vai līdzīgu.

AirTag ir maza pogas formas izsekošanas ierīce ar spilgti baltu priekšpusi, kuru var personalizēt ar gravējumu un sudraba aizmuguri. AirTags ir veidoti ap CR2032 baterijām kas ir iekšā. Tā izmērs ir 3,19 centimetri, un tā biezums ir 0,8 centimetri, un tas sver 11 gramus.

Šī maināmā CR2032 baterija Tas ir paredzēts apmēram vienam gadam, pirms tas ir jānomaina. Baterijas var mainīt lietotājs, un, lai nomainītu akumulatoru, varat nospiest un pagriezt AirTag aizmugurējo paneli, lai to noņemtu. Ja jūsu AirTag akumulatora darbības laiks ir zems, jūs saņemsit paziņojumu, ka akumulators ir jānomaina.

Kā jau teicu, katrā AirTag var iegravēt līdz četriem burtiem vai emocijzīmju rakstzīmēm, lai gan vairākiem emocijzīmēm ir daži ierobežojumi lieluma ierobežojumu dēļ. Dažām frāzēm vai ikonām ir arī ierobežojumi.

AirTag funkcijas

Jaunas krāsas siksnām un aksesuāriem AirTags

AirTagi tiek pievienoti un pārvaldīti lietotnes Meklēšana cilnē “Vienumi”. Tāpat kā citas Apple ierīces, katrs AirTag tiek parādīts kartē lietotnē Find My, lai jūs varētu redzēt tā atrašanās vietu. AirTags savienojas ar jūsu iOS un macOS ierīcēm, izmantojot Bluetooth.

Apple pievienoja U1 mikroshēmu katram AirTag, lai jūs varētu redzēt precīzu tā atrašanās vietu telpās vai ārā, ja tas atrodas tuvumā, vai pēdējo zināmo atrašanās vietu, ja tā nav. Ir iebūvēti skaļruņi, lai atskaņotu skaņu, lai atrastu pazaudētu AirTag ap māju, un varat atskaņot skaņu, izmantojot lietotni Find My vai lūgt Siri atrast AirTag ar skaņu.

Ja AirTag tiek pazaudēts vai nozagts, tīkls Find My var palīdzēt to atrast. Funkcija Find My tīkls izmanto simtiem miljonu iPhone ierīčuiPad un Mac, lai palīdzētu jums atrast AirTag, un AirTag tiek parādīts kartē, kad tas atrodas blakus kāda cita ierīcei.

Režīmā Lost AirTag automātiski nosūtīs paziņojumu, kad kāds tīklā Find My to konstatē, un jūs varat pievienot savu kontaktinformāciju, lai kāds, kurš atrod jūsu preci, varētu ar jums sazināties.

Apple var regulāri atjaunināt AirTags programmaparatūru, un tas ir darīts vairākas reizes kopš AirTags palaišanas.

AirTags lielā precizitāte

AirTag un iOS 15.4

iPhone tālruņos ar U1 mikroshēmu var izmantot Precision Finding — funkciju, kas ļauj skatīt konkrētus norādījumus par to, kā sasniegt pazaudēto AirTag. Precizitātes atklājums apvieno paplašināto realitāti, skaņu un taustes atgriezenisko saiti, lai palīdzētu jums. U1 mikroshēmas ir iekļautas iPhone 11 un jaunākās versijās.

Turklāt, ja jūs saskaraties ar pazaudētu AirTag vai kāds atklāj jūsu pazaudēto AirTag, to var skenēt ar jebkuru viedtālruni, kas ir aprīkots ar NFC, lai iegūtu kontaktinformāciju.

Tas darbojas iPhone un Android ierīcēs, tādēļ, ja atrodat tādu, veiciet skenēšanu, lai atrastu īpašnieku. Ja tas ir pazaudēšanas režīmā, AirTag arī pārraidīs savu atrašanās vietu īpašniekam, izmantojot tīklu Find My.

Laika gaitā Apple lietojumprogrammai Find My pievienoja atdalīšanas brīdinājumus, kas ir paredzēti, lai informētu jūs, ja atstājat Apple ierīci, ierīci, kas savienota ar AirTag, vai trešās puses ierīci, kurā ir iespējota funkcija Find My.

Varat iestatīt atdalīšanas brīdinājumus lietotnē Find My, tādēļ, ja vēlaties pārliecināties, ka jūsu iPhone vienmēr ir līdzi vai neizejat no mājas bez atslēgām, izmantojiet šo funkciju.

AirTags un ūdensizturība

AirTag video

AirTag ir IP67 ūdens un putekļu izturības novērtējums, kas nozīmē, ka tas var izturēt iegremdēšanu ūdenī līdz vienam metram 30 minūtes. Tas nozīmē, ka AirTag labi izturēs šķidruma iedarbību no lietus vai nejaušas noplūdes.

No otras puses, tāpat kā AirPods, AirTag var iestatīt ar viena pieskāriena žestu pēc tam, kad tas ir izņemts no kastes, un to var personalizēt ar nosaukumu.

Katru Apple ID var saistīt ar līdz pat 16 AirTag, lai jūs varētu izsekot 16 vienumus vienlaikus.

Katrs no jums esošajiem AirTags ir saistīts ar jūsu Apple ID, un neviens cits to nevar izsekot. Atrašanās vietas dati un atrašanās vietu vēsture netiek saglabāta AirTag, un ierīces, kas pārraida pazaudētā AirTag atrašanās vietu, paliek anonīmas, un atrašanās vietas dati tiek šifrēti ik uz soļa.

Varat kartē redzēt, kur atrodas jūsu pazaudētais AirTag, ja to ir paņēmusi kāda cita ierīce, taču jūs nezināt tās personas identitāti, kura palīdz to atrast. Apple arī neredz, kur atrodas AirTags pilnīgas šifrēšanas dēļ.

AirTags ir unikāli Bluetooth identifikatori, kas bieži rotē, funkcija, kas nodrošina, ka jūs nekad netiekat izsekots no vienas vietas uz otru.

AirTag privātuma ierobežojumi

savienojuma tags

Apple ir iestrādājis drošības ierobežojumus, kas ir paredzēti, lai novērstu AirTag izmantošanu nevēlamiem un slepeniem izsekošanas mērķiem.

Ja AirTag, kas pieder kādam citam, atrodas jūsu mantās un kādu laiku ir ceļojis kopā ar jums, jūsu iPhone nosūtīs jums brīdinājumu, ka jūsu tuvumā ir konstatēts AirTag, neļaujot kādam jūs izsekot ar paslēptu AirTag.

Kad tas notiks, jūs redzēsit paziņojumu, kurā teikts “AirTag konstatēts”, kurai varat pieskarties, lai deaktivizētu AirTag. Ja jūsu AirTag atrodas blakus vienumam, kuru aizņēmāties, piemēram, atslēgām, varat uz dienu izslēgt paziņojumus “AirTag noteikts”. Ja tas ir ģimenes locekļa vienums, varat izslēgt drošības brīdinājumus tiem, kas ir ģimenes koplietošanas grupā.