Apple turpina īstenot savu plānu gada beigās laist klajā jaunus AirPods

Apple vienmēr mēdz katru gadu laist klajā jaunus produktus ar mērķi atjaunināt paaudzes. Pagājušais gads bija dīvains gads nav jaunas paaudzes iPad. Mēs arī neredzējām daudz jaunu funkciju saistībā ar AirPods, izņemot USB-C integrāciju dažos modeļos. Tomēr Apple paaugstina AirPods atjaunošana 2024. gada beigās ar palaišanu AirPods 4 un otrās paaudzes AirPods Max, visiem tiem ir uzlādes kaste ar USB-C. Mēs jums visu pastāstīsim tālāk.

Jaunie AirPods 4 un AirPods Max 2 būs pieejami 2024. gada beigās

Analītiķis Marks Gurmens savā ziņojumā 2023. gada beigās paziņoja, ka Apple apsver iespēju pilnībā atjaunot AirPods visā 2024. gadā. Šķiet, ka viss tā ir. Acīmredzot, saskaņā ar Gurmana teikto, jauni AirPods 4 viņi redzēs gaismu ar jauns dizains un skaņas kvalitātes uzlabojumi kā arī jauna uzlādes kaste ar USB-C savienotāju kā, piemēram, pašreizējā AirPods Pro 2. Šīs jaunās austiņas saņems jaunas uzlādes iespējas. aktīvā trokšņu slāpēšana un skaļrunis uzlādes korpusā, tāpat kā Pro modeļos, lai varētu atrast austiņas, kad tās nav redzamas.

Tādā veidā Apple atstās aiz sevis pārējās standarta AirPod paaudzes un pārdos tikai šīs 4. paaudzes austiņas. Gluži pretēji, Viņi strādā arī pie otrās paaudzes AirPods Max, augstākās klases austiņas, kas nav atjauninātas kopš to izlaišanas. Šīm jaunajām austiņām būs jauns USB-C ports, atstājot Lightning aiz sevis, bet bez būtiskām izmaiņām dizaina ziņā izņemot jaunu krāsu saņemšanu.

Savukārt Gurmans ir pārliecināts, ka AirPods Pro tiks atjaunināts visu 2025. gadu ar jaunu dizainu un jaunu H3 mikroshēmu kas spēj uzlabot visas šo Pro austiņu funkcijas.Beidzot redzēsim, vai gada beigās mums būs jaunumi saistībā ar AirPods klāstu, vai arī Apple pārcels visas tās palaišanas uz 2025. gadu, lai gan tas šķiet maz ticams.