WhatsApp padarīs kopienas paziņojumu grupas interaktīvākas

WhatsApp kopienas ir lielisks veids, kā lietotāji var sakārtot visas savas tērzēšanas grupas. Lai gan tās ir lieliska platforma savstarpējai saziņai starp administratoriem un dalībniekiem, tas neattiecas uz paziņojumu grupām. Tomēr. WhatsApp strādā pie funkcijas, kas sniegs atbildes uz kopienas paziņojumu grupām. Tas notiek pēc tam, kad uzņēmums paziņoja par starpplatformu ziņojumapmaiņu.

Ja nezināt, kas ir WhatsApp kopienas, šī ir funkcija, kas ļauj izveidot un pārvaldīt vairākas tērzēšanas grupas zem viena jumta. Varat izveidot līdz 50 tērzēšanas grupām, kuras varat ievietot zem tā. Uztveriet to kā nesaskaņu ar WhatsApp. Šīm grupām var būt dažādi grupu administratori, un jūs varat ievietot šīs grupas dažādās kategorijās. Tas ir lielisks veids, kā cilvēkiem, kas vada lielas organizācijas, kurām ir nepieciešamas vairākas tērzēšanas grupas.

WhatsApp kopienas ļaus atbildēt kopienas paziņojumu grupās

Šo funkciju atklāja WABetaInfo. Tas pastāv WhatsApp beta versijā 2.24.4.12 Android ierīcēm. Ja jums ir šī lietotnes versija, joprojām pastāv iespēja, ka šī funkcija netiks rādīta. Tāpēc atjauniniet savu lietotni uz jaunāko versiju un pārbaudiet, vai esat viens no laimīgajiem.

Kopienas tērzēšanas grupās cilvēki var tērzēt savā starpā. Tas ietver gan dalībniekus, gan administratorus. Tomēr kopienām var būt paziņojumu grupa. Paziņojumu grupa darbojas kā kanāls. Tā ir grupa, kurā visi var skatīt ziņojumus, bet tikai viena persona var izlikt ziņas, un tas ir kopienas veidotājs. Šī ir grupa, kas ļauj pārraidīt atjauninājumus ikvienam.

Šķiet, ka WhatsApp vēlas vairāk mijiedarboties ar jūsu kopienas paziņojumu grupu. Saskaņā ar jauno ziņojumu WhatsApp gatavo funkciju, kas ļaus cilvēkiem faktiski atbildēt uz ziņojumiem kopienas paziņojumu grupās.

Aplūkojot tālāk redzamo ekrānuzņēmumu, paziņojumu grupā redzam iespēju atbildēt uz to ar ziņojumu. Tas ļaus administratoriem labāk izprast lietotāju atbildes uz paziņojumu. Tātad, tas varētu būt ļoti noderīgi.

Viena lieta, kas jāņem vērā, ir tāda, ka var būt ierobežojums. Ja grupā ir vairāk nekā 1024 dalībnieki, funkcija var nebūt pieejama. Mēs nezinām, kāpēc, bet tas varētu būt tāpēc, ka paziņojumu grupas var viegli tikt pārslogotas, ja tajā ir vairāk nekā tūkstotis dalībnieku.

Tas joprojām ir testēšanas stadijā

Šobrīd mēs nezinām, vai WhatsApp plāno izlaist šo funkciju. Tas joprojām tiek testēts, tāpēc vienmēr pastāv iespēja, ka uzņēmums varētu veikt izmaiņas vai to atņemt. Uztveriet šīs ziņas piesardzīgi.