Galaxy S24 Ultra skrāpējumu tests ir klāt, pārbaudīts gan displejs, gan kadrs

Samsung Galaxy S24 Ultra izturības tests nesen parādījās vietnē YouTube, pateicoties PBKReviews. Šis pats avots tikko publicēja vēl vienu testu, Galaxy S24 Ultra skrāpējumu testu.

Galaxy S24 Ultra tiek pakļauts skrāpējuma pārbaudei gan tā displejam, gan rāmjam

Tālrunis tiek pārbaudīts YouTube videoklipā, kas ir iegults zem raksta. Videoklipā tiek pārbaudīts gan tā displejs, gan rāmis. Atgādinām, ka Galaxy S24 Ultra ir aprīkots ar titāna rāmi un pilnīgi jaunu Gorilla Armor ekrāna aizsardzību.

Videoklipā testētājs izmantoja Mosa cietības testa komplektu, piemēram, to, ko parasti izmanto JerryRigEverything. Displejs sāka skrāpēt 7. līmenī, taču testētājs saka, ka zīmes ir tik vājas, ka viņš tās pat neuzskata par skrāpējumiem. Šķiet, ka jūs saņemsit redzamas skrāpējumus 8. līmenī. Šķiet, ka tālrunim veicas labāk nekā Galaxy S23 Ultra ar Gorilla Glass Victus 2.

Corning’s Gorilla Armor rada pārmaiņas

Lai sniegtu jums kādu skaidrojumu, Corning teica, ka Gorilla Armor aizsardzība ir izturīgāka pret mikroskrāpējumiem. Tas arī risina pārdomas kā čempions.

To sakot, šajā video tika pārbaudīta arī titāna rāmja izturība pret skrāpējumiem. Skrāpējumi sāk parādīties 5. līmenī. Mēs neredzam daudz viedtālruņu ietvaru skrāpējumu testu, tāpēc tas ir jādara.

Kā daudzi no jums zina, šī ir pirmā reize, kad Samsung vienā no saviem tālruņiem izmanto titāna rāmi. Tā ir arī pirmā reize, kad kāds tālrunis izmanto Gorilla Armor ekrāna aizsardzību.

Var droši teikt, ka tālrunis šajā testā darbojās labi. Displejs ļoti labi izturēja skrāpējumus, savukārt mums nav daudz salīdzināmu rāmja skrāpējumu, taču tas tikai pierāda, ka titānu var saskrāpēt, tāpēc vislabākais risinājums var būt korpusa izmantošana.