Iespējams, ka drīzumā Spotify būs pieejami jauni AI izveidotie atskaņošanas saraksti

Šogad mēs esam redzējuši, ka mākslīgais intelekts tiek pievienots praktiski visam. Un šķiet, ka daži uzņēmumi vēl nav pabeigti. TikTok lietotājs @robdad_ vietnē ievietoja klipu ar parakstu: “Es tikko nejauši atklāju Spotify ChatGPT?” Klipā ir redzama funkcija, kas pieejama kā opcija sadaļā Jūsu bibliotēka, un pēc pieskaršanās pluszīmei, lai izveidotu jaunu atskaņošanas sarakstu, tiek parādīti daži uzvednes.

Pārbaude parāda, ka jūs varat lūgt jebko, un apakšā ir atruna “Powered by AI”.

Spotify ir apstiprinājis TechCrunch ka viņi strādā pie šīs funkcijas. Pašlaik tas ir pieejams nelielā testā. Nav skaidrs, vai Spotify to izplatīs visiem un kad tas varētu notikt. Spotify, visticamāk, to padod nelielai lietotāju grupai, lai redzētu atsauksmes un to, cik labi tā darbojas. Google to dara diezgan bieži, atjauninot savas lietotnes. Un Spotify arī regulāri veic dažādu funkciju testus, lai noskaidrotu, kā lietotāji reaģēs un vai tas uzlabos pieredzi.

Spotify jau izmanto AI savai dīdžeja funkcijai

Spotify jau izmanto mākslīgo intelektu savai dīdžeja funkcijai, kas būtībā darbojas kā jūsu personīgais dīdžejs. Tas laiku pa laikam izmanto Ksavjeru Džerniganu kā vadītāju dīdžejā. Jernigan bija daļa no Spotify populārās pārraides “Get Up”, kas tika pārraidīta katru dienu pakalpojumā. Tas darbojās kā rīta pārraide, sniedzot jums ziņas un runājot par tēmām, kas sajauktas ar dažām jūsu iecienītākajām pārraidēm.

AI DJ izmanto ģeneratīvo AI no Open AI (ChatGPT veidotāji). Tas ir nodots mūzikas redaktoru rokās, lai palīdzētu jums sniegt ieskatu faktus par mūziku, māksliniekiem vai žanriem, ko klausāties. Un tajā tiek izmantota Spotify ļoti populārā un ļoti labā personalizācijas tehnoloģija. Tātad jūs saņemat mūzikas ieteikumu klāstu, pamatojoties uz to, ko viņi zina, ka jums patīk.

AI izmantošana dažādu atskaņošanas sarakstu izveidei varētu būt ļoti interesanta funkcija. Tomēr sākotnēji to varētu ierobežot, pamatojoties uz to, cik labi tas tiek pārbaudīts. Ja tas izdosies, varat derēt, ka to pievienos arī Apple Music, YouTube Music un citi.