LG apstiprina XR ierīces izlaišanu jau nākamajā gadā

Sacensības paplašinātās realitātes (XR) tirgū saasinās, jo LG Electronics plāno pievienoties sacensībām ar XR ierīces izlaišanu jau nākamgad.

Paziņojums nāk, kad LG plāno ienākt XR tirgū, sekojot tehnoloģiju gigantu, piemēram, Apple un Samsung Electronics, pēdās. CEO Cho Joo-wan atklāja uzņēmuma XR plānus preses mijiedarbības laikā CES 2024.

LG Electronics ir aktīvi strādājis pie XR ierīču izstrādes, šogad izveidojot īpašu XR biznesa nodaļu HE biznesa nodaļā (nodaļa, kas ražo televizorus). LG plānoja paātrināt attīstību, kad XR bizness kļuva redzams, skaidroja Čo.

XR, kas ietver virtuālo realitāti (VR), paplašināto realitāti (AR) un jaukto realitāti (MR), iegūst jaunu uzmanību, jo īpaši saistībā ar nesenajiem notikumiem, piemēram, Apple XR austiņu Vision Pro iepriekšpārdošanu.

LG iepriekš demonstrēja StreamVR prototipu, lai gan tas nekad neiznāca

Izrādās, ka LG ir zināma pieredze ar šo produktu kategoriju. Lai gan LG vēsture VR jomā ir bijusi salīdzinoši īslaicīga, piemēram, 2016. gadā, piemēram, viedtālrunim piesaistītas austiņas un 2017. gadā ar datoru piesaistīts SteamVR prototips, uzņēmums gatavojas jaunam XR projektam.

Iepriekšējais ETNews ziņojums (korejiešu valodā) ierosināja, ka gaidāmā LG XR ierīce varētu izmantot nesen paziņoto Snapdragon XR2+ Gen 2 platformu. Saskaņā ar Qualcomm, vairākas gaidāmās XR ierīces, tostarp Samsung Google darbināmās austiņas un Sony “īpašais satura izveides rīks”, jau ir pieņēmušas mikroshēmojumu.

Dienvidkorejas plašsaziņas līdzeklis SBS Biz iepriekš ziņoja par Meta iesaistīšanos sarunās ar LG par OLED mikrodispleju iegādi savām XR ierīcēm. Tātad uzņēmumam jau ir vismaz viena XR produkta galvenā sastāvdaļa, kas atbilst prasībām.

Presence Research prognozē, ka globālais XR tirgus tuvākajā nākotnē ievērojami pieaugs, un prognozes liecina par pieaugumu no 41,56 miljardiem ASV dolāru 2022. gadā līdz 859,35 miljardiem ASV dolāru 2030. gadā.