Piecas funkcijas, kuras jums vajadzētu aktivizēt tieši tagad savā AirPods Pro 2

Apple pagājušā gada septembrī pasaulei nāca klajā ar pamatīgu AirPods Pro atjaunošanu ar otro versiju: ​​AirPods Pro 2. Šī atjaunošana, lai gan dizaina līmenī šķiet minimāla, slēpj daudzas funkcijas, kas ievērojami uzlabo slavenākās ausīs ievietojamās ierīces. austiņas no Cupertino. Ja šajos Ziemassvētkos jums ir uzdāvināts AirPods Pro 2 vai meklējat veidus, kā no tiem iegūt vairāk, nepalaidiet garām šīs piecas funkcijas, kas padara tos maģiskus.

Adaptīvā audio

Pirmais no tiem ir Adaptive Audio. AirPods Pro 2 sākotnēji tika piegādāts ar to pašu Trīs trokšņu kontroles iespējas nekā tā priekšgājējiem: trokšņu slāpēšana, caurspīdīguma režīms un parastais režīms (kuram mēs joprojām meklējam kādu, kas kādreiz tos ir izmantojis šādā veidā).

Nu, AirPods Pro 2 ir ieviesis šo jaunāko trokšņu slāpēšanas režīmu Adaptive Audio ar atjauninājumiem. Trokšņu slāpēšanas un caurspīdīguma režīma kombinācija, kas tiek automātiski pielāgota, pamatojoties uz trokšņiem jūsu vidē. Ka tev apkārt ir troksnis? ir aktivizēta trokšņu slāpēšana. Tas troksnis pazūd un nekas vairs nevar traucēt? Mēs atgriežamies caurspīdīguma režīmā. Maģija.

Pielāgots skaļums

Šī AirPods Pro 2 funkcionalitāte ļauj pielāgot multivides atskaņošanas skaļumu. automātiski pielāgojas atkarībā no ārējiem trokšņiem, pateicoties Apple mašīnmācīšanās algoritmiem. Izmantojiet ārējā trokšņa sensorus un mācieties no AirPod lietošanas veida, lai automātiski pielāgotu to katram apstāklim.

Sarunas noteikšana

Jūs klausāties mūziku ar aktivizētu sarunas noteikšanas funkciju, un kāds jums atnāk, lai kaut ko jautātu. Tas ir noticis ar mums visiem, vai ne? Mēs visi parasti darām, manuāli samazinot skaļumu un liekot gaidīt 1 sekundi, lai to izdarītu, taču tas ir daudz labāk nekā Sarunas noteikšana samazina multivides skaļumu jūsu vietā un paaugstina apkārtējo balsu skaļumu, lai jūs varētu pilnībā iesaistīties sarunā. Tieši to šī funkcija dara automātiski.

Turklāt, atgriezties iepriekšējā trokšņu slāpēšanas stāvoklī kad saruna beidzas, lai jums ne par ko nav jāuztraucas, vienkārši atgriežoties pie saviem uzdevumiem.

Ierīces maiņa

Tas nav paredzēts tikai AirPods Pro 2, taču tas ir ļoti noderīgi, un jums tas jāzina. Ja AirPod izmantošanā ir kaut kas maģisks, tas ir to izmantošana Apple ekosistēmā. Ja ir iespējota ierīces pārslēgšana, AirPods Pro 2 izveidos savienojumu ar ierīci, kas pašlaik ražo multividi. Ierīcēm, kas darbosies ar šo ierīci, ir jābūt tādam pašam Apple ID kā tai, kas saistīta ar AirPod.

Jūs klausāties mūziku savā iPhone tālrunī un uz brīdi atskaņojat videoklipu savā Mac datorā. AirPods maģiski mainīsies lai atskaņotu video skaņu un apturētu iPhone audio. Jūs atkal ieslēdzat mūziku, un sāks atskaņot jūsu iecienītākās dziesmas.

Izslēdziet savu balsi sarunā

Ikviens ir izmantojis AirPod tālruņa sarunā vai attālā sapulcē, kurā vēlas apklusināt savu balsi, lai varētu runāt vai nedzirdētu noteiktus fona trokšņus. AirPods Pro 2 padara to ļoti vienkāršu Jums vienkārši jānospiež AirPods tapa, kuru vēlaties apklusināt šajā situācijā, un nospiediet to vēlreiz, lai audio atkal būtu pieejams..

Jums nav jādodas uz savu iPhone/iPad/Mac, lai ekrānā nospiestu skaņas izslēgšanas pogu. Viegli. Ērti. Noderīga.