Ietaupiet 150 $, iegādājoties Xbox X sēriju, ierodas Ziemassvētkos!

Best Buy pašlaik piedāvā diezgan saldu atlaidi Xbox Series X, kur jūs varat to iegādāties tikai par 349 USD. Tādējādi jūs ietaupāt 150 ASV dolārus no parastās cenas, kas to samazina līdz visu laiku zemākajai cenai.

Tagad, ja meklējat lētāku Xbox, tiek pārdota arī Xbox Series S. Šī cena ir samazināta līdz USD 249, kas ļaus jums ietaupīt USD 50 no parastās cenas. Tam ir daudz tādu pašu funkciju kā Xbox Series X, atskaitot 4K120 spēli un disku disku. Tātad tiem, kas spēlē tādas spēles kā Minecraft, Rocket League utt., Šī ir patiešām laba iespēja.

Xbox Series X ir tik laba konsole. Acīmredzot Sony fani tam nepiekritīs. Tomēr šī konsole piedāvā 4K120 spēli, kā arī mainīgu atsvaidzes intensitāti (VRR) un automātisko zema latentuma režīmu (ALLM). Protams, displejam, ar kuru pievienojat Xbox Series X, arī tie ir jāatbalsta.

Tā iekšpusē ir pielāgots 1 TB SSD, kas patiesībā ir vairāk vietas nekā PlayStation 5. Tam joprojām ir diskdzinis, tāpēc jūs joprojām varat iegādāties digitālās spēles. Taču viena no galvenajām Xbox Series X|S priekšrocībām ir Xbox Game Pass. Vietnē Xbox Game Pass ir pieejamas vairāk nekā 300 spēles, un tās visu laiku tiek pievienotas, un tās cena sākas no USD 10 mēnesī. Tas ir lētāk nekā Netflix un noteikti izklaidējošāks.

Varat paņemt Xbox Series X no Best Buy jau šodien un paņemt to pie apmales tikai vienas stundas laikā vai arī nosūtīt to uz mājām un ierasties rīt, vēl pirms Ziemassvētkiem.