Galaxy S23 un Galaxy A54 saņem 2024. gada janvāra atjauninājumu ASV

Samsung Galaxy S23 tālruņi saņem savu pirmo programmatūras atjauninājumu jaunajā gadā. Uzņēmums ierīcēs ievieto 2024. gada janvāra Android drošības ielāpu. Atjauninājums ir pieejams visā pasaulē, tostarp ASV. Galaxy A54 arī saņem jaunāko drošības atjauninājumu štatā.

Galaxy S23 un Galaxy A54 saņem Samsung janvāra atjauninājumu ASV

Šajā rakstīšanas brīdī 2024. gada janvāra SMR (drošības uzturēšanas izlaidums) tiek ieviests mobilo sakaru operatora Galaxy S23, Galaxy S23+ un Galaxy S23 Ultra ierīcēs ASV. Ierīces saņem atjauninājumu ar programmaparatūras būvējuma numuru S91*USQS2BWL7. Jaunais būves numurs vadošajām trio globālajām versijām ir S91*BXXS3BWL3. Atjauninājums ir pieejams vismaz Eiropā. Drīzumā tiks ieviesta plašāka izlaišana, kas aptvers arī atbloķētās vienības ASV.

Neskatoties uz atšķirīgo būvējumu skaitu, šī atjauninājuma izmaiņu žurnāls visā pasaulē paliek nemainīgs. Samsung tikai ievieš jaunākos drošības labojumus Galaxy S23 trio. “Jūsu ierīces drošība ir uzlabota,” teikts ASV un Eiropas izmaiņu žurnālā. Šī mēneša SMR ielāgo 80 Galaxy ierīču ievainojamības, no kurām 75 ir Android OS problēmas, kuras ir izlabojis Google. Atlikušās piecas ir Galaxy specifiskas ievainojamības.

Šie drošības labojumi tiek ieviesti arī Galaxy A54 ASV. 2023. gada augstākās klases vidējas klases tālrunis saņem jauno SMR ar programmaparatūras versiju A546USQS6BWL7. Samsung vēlreiz atjaunina mobilo sakaru operatora bloķētās ierīces. Cerams, ka tas neliks lietotājiem ar atbloķētām vienībām gaidīt daudz ilgāk. Ierīces starptautiskajām versijām drīzumā vajadzētu uzņemt arī Samsung 2024. gada janvāra drošības atjauninājumu ar 80 ievainojamības ielāpiem.

Ja izmantojat kādu no šiem Samsung tālruņiem, uzmanieties, lai tuvākajās dienās tiks saņemts atjauninājums. Varat manuāli pārbaudīt drošības atjauninājumus lietotnē Iestatījumi. Janvāra SMR ir pieejams arī pēdējām trīs saliekamo Galaxy paaudzēm, kā arī Galaxy S23 FE, Galaxy S22 sērijai, Galaxy Note 20 sērijai, Galaxy S21 FE un Galaxy A52. Pieejamība ir atšķirīga, taču tas ir tikai laika jautājums, pirms Samsung atjauninās visas atbilstošās ierīces visā pasaulē.

Šiem Samsung tālruņiem ir paredzēts viens UI 6.1

Galaxy S23 sērija un Galaxy A54 nesaņem papildu labumus ar janvāra atjauninājumu, un tas bija gaidāms. Nav pagājis ilgs laiks, kopš viņi paņēma uz Android 14 balstītu One UI 6.0 atjauninājumu ar daudzām jaunām funkcijām, lietotāja interfeisa izmaiņām un funkcionāliem uzlabojumiem. Ierīces drīzumā iegūs arī One UI 6.1. Pamatojoties uz Android 14, jaunā One UI versija debitēs ar Galaxy S24. Jaunie flagmaņi ieradīsies 17. janvārī.