Google Gemini tagad nodrošina Pixel 8 Pro

Viens mazs solis Google, viens milzīgs lēciens AI; meklēšanas gigants tikko paziņoja par Gemini, uzņēmuma atbildi uz OpenAI GPT-4. Šis masīvais multimodālais AI modelis ir nākamais solis Google ceļā uz augstākā līmeņa AI izveidi. Pat Bard saņem atjauninājumu. Lai cik liels tas būtu, Google spēja Gemini ievietot Pixel 8 Pro — labi, sava veida.

Kad Google paziņoja par Pixel 8 Pro, tas reklamēja dažus uzlabotas ierīces AI. Tas padara to par vienu no viedākajiem viedtālruņiem uz planētas šobrīd. Uzņēmums faktiski ieviesa pamatu modeļus Tensor G3 mikroshēmā. AI ir joma, kurā slēpjas šīs mikroshēmas spēks, tāpēc nav nekāds šoks, ka uzņēmums ar to visu izdodas.

Google pievieno Gemini Pixel 8 Pro

Ņemiet vērā, ka mēs runājam par Pixel 8 Pro variantu, nevis parasto. Ja vēlaties iegādāties Pixel 8 Pro, jums nebūs žēl. Tas ir fantastisks tālrunis lietošanai, un tas drīz kļūs labāks. Faktiski varat izlasīt mūsu Pixel 8 pārskatu.

Gemini ir trīs izmēri: Gemini Ultra, Gemini Pro un Gemini Nano. Kā jūs varat pateikt, Gemini Nano ir mazākais, un tas ir tas, kas nāk Pixel 8 Pro. Tas ir loģiski, jo AI modeļiem ir absolūti milzīgs izmērs. Tie ir daudz lielāki, nekā fiziski var ievietot nelielā viedtālruņa mikroshēmā.

Tomēr Nano ir optimizēts, lai dzīvotu ar viedtālruņa mikroshēmu, un tā pirmā mājvieta ir Pixel 8 Pro Tensor G3. Iebūvējot to, tālrunis uzreiz iegūs divas jaunas ar AI vadītas funkcijas.

Pirmā funkcija ir Summarize in Recorder. Tas izmantos AI runas atpazīšanu, lai skenētu audio ierakstu. Pēc tam tas izmantos ģeneratīvo AI, lai uzrakstītu īsu un patīkamu minētā ieraksta kopsavilkumu. Tā varēs sagremot arī “loooooong” ierakstus. Kad saņemsit kopsavilkumu, redzēsit īsu aizzīmju punktu sarakstu.

Nākamā funkcija ir Smart Reply for Gboard. Šī funkcija var neizklausīties pēc kaut kā pārāk jauna un aizraujoša, taču tehnoloģija ir jauna un aizraujoša. Kā jūs varat saprast pēc nosaukuma, šī funkcija ir pieejama pakalpojumā Google Gboard.

Kad izmantojat ziņojumapmaiņas lietotni, Gboard sniegs ieteikumus, ko rakstīt nākamajam ziņojumam. Mums jau iepriekš ir bijušas līdzīgas funkcijas, taču viedās atbildes izmanto sarunvalodas izpratni. Tas varēs saprast, par ko ir saruna, tāpēc varēs labāk sniegt atbilstošas ​​atbildes. Tas ir paredzēts tikai cilvēkiem, kuri savos tālruņos izmanto ASV angļu valodu platformai Gboard.

Šī funkcija pazūd līdz ar funkciju nomešanu

Šodien Google piedāvā savu jaunāko ceturkšņa funkciju samazināšanos Pixel tālruņiem. Gemini Nano iekļūst Pixel 8 Pro, izmantojot funkciju kritumu. Tātad, ja esat Pixel 8 Pro īpašnieks, sagaidiet, ka lejupielādes lielums būs lielāks nekā citiem Pixel īpašniekiem.