AirPods 3 ir atjaunināts uz versiju 6A317

Vakar bija atjauninājumu diena, lai gan daudzi tika ignorēti. Mums nav šaubu par iOS 17.2.1 palaišanu jau pēc divām nedēļām, kad starp mums ir iOS 17.2. Apple arī vēlējās koncentrēties uz AirPods 3, ieviešot jauno 6A317 atjauninājumu. Pēdējo nedēļu laikā dažiem AirPods modeļiem ir izdoti jauni atjauninājumi un versijas, taču 3. paaudzes modeļi vēl nebija izlaisti. Tālāk mēs pastāstīsim, kā uzzināt, vai jūsu AirPods 3 ir atjaunināts un kādas sekas var būt šai jaunajai versijai 6A317.

6A317, jaunā AirPods 3 programmaparatūras versija

Šo nedēļu laikā, kā jau teicām, mēs esam redzējuši, kā AirPods Pro 2 tika vairākkārt atjaunināts. tomēr AirPods programmaparatūras atjauninājumos nekad nav iekļautas tajos iekļautās jaunās funkcijas. Tas ir normāli, ja ņemam vērā, ka austiņu programmaparatūrai nav lielu atjauninājumu un tas, ko Apple dara, ir novērst nelielas kļūdas.

Faktiski versijas, kas sniedz mums informāciju, ir beta versijas, kuras var instalēt, izmantojot Xcode kā daļu no Apple izstrādātāju programmas. Tie ir aktuāli, jo iepazīstina ar adaptīvām audio ziņām, kas tiks piegādātas kopā ar Apple Vision Pro.

Bet tas, kas mūs satrauc šodien, ir programmaparatūras atjauninājums 6A317 ierīcēm AirPods 3 (3. paaudze), ko Apple palaida vakar. Ja mēs apmeklējam Apple versiju oficiālo vietni, mēs redzam, ka vienkāršā piezīme, ko ievieš šī jaunā versija, ir līdzīga iepriekšējo atjauninājumu piezīmei:

Kļūdu labojumi un citi uzlabojumi

Redzēsim, vai tuvākajās dienās tiks atrasti kādi jaunumi, lai gan varam teikt, ka, visticamāk, tas tā nav. Tāpēc Pēc jaunākajiem atjauninājumiem šīs būs katra AirPods modeļa pašreizējās versijas:

 • AirPods Pro (2. paaudze) ar MagSafe korpusu (USB-C): 6B34
 • AirPods Pro (2. paaudze) ar MagSafe korpusu (Lightning): 6B34
 • AirPods Pro (1. paaudze): 6A300
 • AirPods (3. paaudze): 6A317
 • AirPods (2. paaudze): 6A300
 • AirPods Max: 6A300
 • AirPods (1. paaudze): 6.8.8

AirPods Max

Kāda programmaparatūras versija ir maniem AirPods?

Lai pārbaudītu, kāda programmaparatūras versija ir jūsu AirPods, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Savienojiet savus AirPods ar jebkuru iOS vai iPadOS ierīci.
 2. Atveriet lietotni Iestatījumi
 3. Atveriet sadaļu Vispārīgi > Par > AirPods‌‌‌‌
 4. Pārbaudiet versijas numurs blakus “Aparātprogrammatūras versija”