PayPal atlaiž 2500 darbiniekus jeb aptuveni 9% no globālā darbaspēka

PayPal atlaiž 2500 darbiniekus jeb aptuveni 7% no sava darbaspēka, ņemot vērā tehnoloģiju atlaišanas pieaugumu. Maksājumu giganta rīcība atspoguļo globālās ekonomikas lejupslīdes plašāko ietekmi uz fintech uzņēmumiem.

Šīs ziņas nāk tieši gadu pēc tam, kad PayPal paziņoja, ka “izaicinošās makroekonomiskās vides dēļ” likvidēs 7% no sava darbaspēka jeb 2000 darbinieku, piebilstot, ka uzņēmums ir guvis panākumus, koncentrējot resursus uz galvenajām prioritātēm un koriģējot savu izmaksu struktūru, taču bija vairāk darba.

Saskaņā ar CNBC ziņojumu izpilddirektors Alekss Kriss otrdien iekšējā vēstulē darbiniekiem sacīja, ka šīs atlaišanas ietekmēs gan pašreizējās amata vietas, gan amatus, kurus PayPal bija plānojis aizpildīt, un process risināsies pakāpeniski visa gada garumā. Ietekmētie darbinieki var sagaidīt paziņojumus līdz nedēļas beigām.

“Mums visā organizācijā mums ir jākoncentrējas uz vairāk un jāuzlabo efektivitāte, jāievieš automatizācija un jākonsolidē mūsu tehnoloģija, lai samazinātu sarežģītību un dublēšanos,” raksta Kriss piezīmē, piebilstot, ka PayPal “turpinās investēt uzņēmējdarbības jomās, kuras, mūsuprāt, būs radīt un paātrināt izaugsmi.”

Atlaišana atspoguļo plašāku tendenci samazināt darba vietu skaitu tehnoloģiju nozarē, jo uzņēmumi pievēršas AI, lai uzlabotu efektivitāti.Tikai pagājušajā nedēļā PayPal atklāja savus plānus integrēt mākslīgā intelekta funkcijas, norādot uz nozīmīgu soli Krisa vadībā, kurš pārņēma stūri. septembrī kā izpilddirektors pēc tam, kad viņš strādāja Intuit, uzņēmumā, kas pazīstams ar TurboTax.

Šie AI uzlabojumi ietver ātrāku norēķināšanās procesu, AI vadītus ieteikumus tirgotājiem, kas pielāgoti klientiem, un visaptverošu patērētāju lietotnes pārveidi. Kriss šo iniciatīvu raksturoja kā PayPal “nākamās nodaļas” sākumu.

Zemāk ir pilna piezīme, ko Chriss nosūtīja visiem darbiniekiem:

komanda,

Mūsu pēdējā Global All Hands sarunā es stāstīju, ka, lai izveidotu izaugsmes organizāciju un atraisītu savu patieso potenciālu, mums ir jābūt godīgiem par to, kā mēs varam uzlaboties. Pēdējo dažu mēnešu laikā esmu pavadījis pēc iespējas vairāk laika ar pēc iespējas vairāk no jums, lai uzzinātu par mūsu uzņēmuma lielajām stiprajām pusēm, kā arī par to, kur mums jāvirzās ātrāk, kur jāmainās un kas mums ir nepieciešams. darīt, lai ieviestu inovāciju kultūru, kas atgriež mūsu uzņēmumu tā pelnītajā patiesajā spēka pozīcijā.

Lai gan mani iedrošina mūsu komandas piedāvātā inovācija, mums ir jāīsteno ātrāk un jānodrošina, ka esam koncentrējušies uz mūsu klientu svarīgāko vajadzību un problēmu risināšanu. Konkrēti, visā mūsu organizācijā mums ir jākoncentrējas uz lielāku uzmanību un efektivitāti, jāievieš automatizācija un jākonsolidē mūsu tehnoloģija, lai samazinātu sarežģītību un dublēšanos. Mēs esam sākuši šo ceļu, taču darāmā ir daudz – un 2024. gads iezīmē pārmaiņu gadu, tostarp dažus sarežģītus, bet nepieciešamus lēmumus, lai mūs virzītu tur, kur mums jāiet.

Šodien es rakstu, lai dalītos ar grūtajām ziņām, ka gada laikā mēs samazināsim savu globālo darbaspēku par aptuveni 9%, veicot gan tiešus samazinājumus, gan likvidējot atvērtās lomas. Mēs to darām, lai pielāgotu savu biznesu, ļaujot mums virzīties uz priekšu tik ātri, cik nepieciešams, lai nodrošinātu piegādi mūsu klientiem un veicinātu rentablu izaugsmi. Tajā pašā laikā mēs turpināsim investēt uzņēmējdarbības jomās, kuras, mūsuprāt, radīs un paātrinās izaugsmi.

Ja jūsu loma ir iekļauta šajā darbaspēka samazināšanā, jūs saņemsit paziņojumu no šodienas līdz nedēļas beigām. Šos lēmumus nebija viegli pieņemt, un mēs veicam šīs darbības ar milzīgu rūpību un apdomību. Visi lēmumi ir pakļauti apspriešanai, ja to nosaka likums. Atbilstoši savām vērtībām mēs atbalstīsim savu darbinieku pāreju ar vislielāko cieņu, atbalstu un līdzjūtību.

PayPal ir ievērojams potenciāls radīt būtisku vērtību mūsu darbiniekiem, mūsu klientiem un akcionāriem. Nākamā gada laikā mēs strādāsim kopā, lai maksimāli palielinātu sasniedzamību, mērogu un resursus, lai mēs varētu vēl vairāk ietekmēt klientus, kurus apkalpojam.

Esmu pārliecināts, ka mūsu PayPal kopiena pārdzīvos šo periodu vēl spēcīgāka, un esmu optimistisks par nākotni, ko mēs kopā veidosim.

Alekss