Iegādājieties Google Pixel Buds Pro tikai par 149 $

Amazon tikko atzīmēja Google Pixel Buds Pro, padarot tos par ļoti pieņemamām cenām. Tagad tie maksā tikai 149,99 USD. Tas nav gluži visu laiku zemākais Pixel Buds Pro rādītājs, taču tas ir zemākais rādītājs kopš Melnās piektdienas pagājušā gada novembrī.

Pixel Buds Pro ir pirmais Google austiņu profesionāļu pāris, kas nodrošina labāku akumulatora darbības laiku un, vēl svarīgāk, ANC. Tādējādi ar šo austiņu pāri varat nepārtraukti atskaņot līdz pat 11 stundām un ar komplektā iekļauto somiņu līdz 31 stundai. Arī šī pārnēsāšanas soma nav īpaši apjomīga. Tas ir apmēram tāda paša izmēra kā vecāki Pixel Buds, kas patiešām ir vairāk olas izmēra.

Google padarīja Pixel Buds Pro tā, lai tas ērti ietilptu jūsu ausīs. Tie tika izstrādāti ērtai un drošai piegulšanai ar sensoriem, kas palīdz samazināt aizliktas auss sajūtu.

Varat veikt un pieņemt zvanus, izmantojot Pixel Buds Pro. Pateicoties staru veidojošajiem mikrofoniem, jūs saņemsiet kristāldzidrus zvanus pat trokšņainos apstākļos, jo tie spēj bloķēt fona troksni. Tāpat kā ar AirPods, Pixel Buds Pro var viegli pārslēgties starp jūsu ierīcēm. Tādējādi varat pāriet no to izmantošanas tālrunī uz planšetdatoru vai klēpjdatoru. Tas ir pateicoties Google funkcijai Fast Pair.

Visbeidzot, Pixel Buds Prom ir arī ūdensizturīgs. Tātad jūs varat valkāt tos lietū vai sporta zālē un neuztraukties par to sabojāšanu. Tas ir ļoti svarīgi, ja meklējat austiņu pāri, ko valkāt sporta zālē un ar kurām strādāt. Nemaz nerunājot, tie izklausās neticami, ja tos izmanto sporta zālē vai jebkur citur.

Jūs varat paņemt Google Pixel Buds Pro no Amazon šodien, izmantojot tālāk norādīto saiti.