Elona Muska X pēta darījumus ar OpenAI sāncensi Midjourney

Šķiet, ka mākslīgā intelekta sacensībām nav nepieciešams pārtraukums, it īpaši, ja ir iesaistījušies lielie tehnoloģiju uzņēmumi, piemēram, Apple, Google un Microsoft. Tehnoloģija katru dienu attīstās. Pavisam nesen OpenAI prezentēja Sora, savu teksta-video ģeneratoru. Tagad Elonam Maskam piederošais X varētu izpētīt darījumu vai partnerību ar Midjourney, populāru teksta pārveides rīku. Tas notiek pēc tam, kad DogeDesigner dalījās ar potenciālo darījumu starp X un Midjourney.

Midjourney ir līdzīga citām pieejamajām programmām, piemēram, OpenAI DALL-E un Stability AI Stable Diffusion. Tomēr tiek uzskatīts, ka Midjourney vairāk izgaismo detaļas. Šī potenciālā partnerība starp abām firmām varētu gūt labumu no tā un pat varētu virzīt Elona Muska mākslīgā intelekta ambīcijas uz priekšu.

X (pazīstams arī kā Twitter) varētu sadarboties ar Midjourney

Mēs vēl nezinām daudz par iespējamo darījumu starp X un Midjourney, bet tas ir par X’s Grok. Kas joprojām ir sākuma stadijā un ir pieejams tikai X Premium+ abonentiem Amerikas Savienotajās Valstīs.

Ja darījums tiks noslēgts, X lietotāji var ierakstīt komandu, piemēram, “zirgs dejo lietū”, lai ģenerētu attēlu un ievietotu to. Tas ir līdzīgs Instagram nesenajam atjauninājumam, kurā lietotāji var izveidot fonus, izmantojot iebūvētu ģeneratīvo AI rīku, taču tas arī atšķiras. Lai gan X ieviešana varētu ļaut izveidot attēlu, Instagram funkcija tikai pielāgo fonus.

Nav skaidrs, vai pakalpojums būs pieejams visiem lietotājiem, vai tam būs nepieciešams X Premium abonements, tomēr, visticamāk, pēdējais. Tiem, kas to nezina, X ir trīs premium līmeņi: Basic, Premium un Premium+.

Bažas varētu būt arī tas, ka jebkura informācija, kas izplatīta tādā platformā kā X, izplatās kā ugunsgrēks. Tas var radīt problēmas, piemēram, AI radītus attēlus, kas pārpludina platformu. Tas rada bažas, jo tuvākajos mēnešos ir paredzētas divas lielākās demokrātiskās vēlēšanas, tostarp ASV prezidenta vēlēšanas un Indijas vispārējās vēlēšanas.

Tomēr mēs sagaidām, ka X vismaz pievienos vai pieminēs diferencētāju.