MSI Prestige 16 klēpjdators sola viedu skaitļošanu ar AI

MSI šodien ir paziņojusi par jaunāko Prestige 16 AI iterāciju — ar mākslīgo intelektu darbināmu klēpjdatoru, kas sola inteliģentu skaitļošanu neatkarīgi no uzdevuma. Šī jaunā AI datora pamatā ir Intel Core Ultra 9 centrālais procesors un mikroshēmas neironu apstrādes vienība. Šis viens mikroshēmas kodols ir paredzēts, lai uzlabotu CPU un GPU pieredzi, vienlaikus palīdzot padarīt klēpjdatoru energoefektīvāku.

Enerģijas efektivitāti palīdz arī Intel Core Ultra 9 CPU metode uzdevumu sadalīšanai. Kurā ir ikdienišķi procesi, ko apstrādā E-Cores (efektivitātes serdeņi) un mazjaudas E-Cores. To darot, P-Cores (veiktspējas kodoli) var koncentrēties uz augstas veiktspējas uzdevumiem, piemēram, spēlēm un satura izveidi. MSI sper soli tālāk, ieviešot to, ko tā sauc par savu MSI AI dzinēju. Izmantojot CPU jaudu, šī MSI izveidotā AI programmatūra pielāgos aparatūras iestatījumus, pamatojoties uz uzdevumu.

Uzdevumus var iedalīt dažādās kategorijās, tostarp viedā spēlēšana, inteliģents darbs, inteliģenta sapulce un inteliģenta izklaide. Padomājiet par to, kad palaižat spēli. Parasti jūs vēlaties nodrošināt, lai dzesēšanas un veiktspējas aparatūra ir palielināta un gatava nodrošināt optimālu pieredzi. Šķietami, ka MSI AI Engine tiks galā ar spēlēm, pielāgojot aparatūras iestatījumus, piemēram, ventilatora ātruma palielināšanu labākai dzesēšanai un novirzot vairāk skaitļošanas un grafikas apstrādes jaudas spēļu uzdevumam. Noliekot visu pārējo mazjaudas gaidstāves stāvoklī.

MSI Prestige 16 nav spēļu klēpjdators, taču tas lieliski var tikt galā ar spēlēm

MSI Prestige 16 AI (3)
MSI Prestige 16 AI (4)
MSI Prestige 16 AI (2)
MSI Prestige 16 AI (3)
MSI Prestige 16 AI (4)

MSI ražo daudz spēļu klēpjdatorus un citas spēļu aparatūras. Bet tas rada daudz aparatūras, kas nav paredzēta arī spēlēm. Tā tas ir ar Prestige 16, kas ir vairāk paredzēts profesionāļiem, darbplūsmai vai skolai. Īsāk sakot, vispārīgāks skaitļošanas/ultragrāmatu pieredzes stils. Tomēr Prestige 16 var lieliski tikt galā ar spēlēm, jo ​​MSI izmanto NVIDIA 40. sērijas GPU.

Konfigurācijas sākas ar RTX 4050, taču varat iegūt arī modeļus ar RTX 4060 un RTX 4070. Un tam var būt līdz pat 32 GB RAM. Tātad, lai gan NVIDIA jaudīgākajiem GPU nebūs iespēju, Prestige 16 būs vairāk nekā spējīgs spēlēt spēles. Šīs ir labas ziņas ikvienam, kas vēlas klēpjdatoru, kas galvenokārt paredzēts skolai vai darbam, bet vēlas arī nedaudz uzspēlēt. Protams, ir vērts atzīmēt, ka MSI piedāvās divus dažādus šī klēpjdatora variantus. “Studio” modelim ir NVIDIA GPU opcijas. Taču MSI piedāvās arī Evo modeli, kas tā vietā izmanto Intel Arc grafiku.

Turklāt klēpjdatoram būs 16 collu displejs. Izšķirtspēja arī dažādos modeļos būs atšķirīga. Abiem ir QHD+ paneļa opcija, taču tikai augstākās klases Studio modelis piedāvās UHD+ opciju. Prestige 16 cena būs no 1399,99 USD par AI Evo modeli un USD 1899,99 par AI Studio modeli.

MSI paziņojums nāk kopā ar dažiem citiem zīmoliem, kas ir apstiprinājuši klēpjdatorus, kurus darbina Intel jaunās mikroshēmas. Tostarp Acer ar savu Predator Triton Neo 16 un Lenovo ar IdeaPad Pro 5i.