Jaunas norādes Spotify kodā norāda uz Premium maksāšanu no iPhone

Attiecības starp Spotify un App Store ir diezgan vētrainas un labi zināmas. Ir pagājuši septiņi gadi, kopš esam varējuši abonēt mūzikas pakalpojuma Premium versiju no sava iPhone. Tas ir tāpēc, ka viņi nepiekrīt idejai, ka Apple var paturēt daļu no abonēšanas maksājuma, jo tā ir integrēta App Store. Tomēr Spotify beta kods parāda pazīmes, ka varētu notikt darbs pie šīs maksājumu sistēmas atgriešanas lietotnē lai abonētu Spotify Premium versiju, ko viņi noliedz tieši no paša pakalpojuma.

Spotify atkal varētu ļaut abonēt Premium no iPhone vai iPad

Pirms dažiem mēnešiem es jums pastāstīju par problēmu starp Spotify un Apple šajā rakstā. Atcerieties, ka pirms septiņiem gadiem tika izslēgta iespēja abonēt Premium no App Store. Tomēr visi reģistrētie lietotāji līdz iespējas slēgšanai varēja turpināt maksāt par abonementu no App Store, ar atbilstošu naudas ieturējumu no Big Apple. Bet tā paša gada jūlijā Spotify slēdza jebkādu iespēju un piespieda šos lietotājus mainīt savu maksājuma veidu.

Šķiet, ka šajās nemierīgajās attiecībās notiek jauns solis. Un MacRumors apgalvo, ka Spotify beta iekšējais kods tās iOS versijā parāda pazīmes iespējamo maksājumu atgriešanu lietotnē saistībā ar Premium abonementa apmaksu. Faktiski ir atrastas atsauces uz maksājumu sistēmu lietotnē ar sākotnējā maksājuma ekrānu un alternatīviem pirkuma atkārtošanas ekrāniem, ja maksājuma metode neizdodas vai procesa laikā ir kādi šķēršļi.

Dažas stundas vēlāk pēc The Verge jautāšanas Spotify oficiālie avoti noraida, ka šobrīd viņi domā par pirkumu iekļaušanu lietotnē. Skaidrs ir tas kāds Stokholmā (tā oficiālā galvenā mītne) apsver iespēju atkārtoti piesaistīt abonentus no App Store. Vai varbūt viņi domā, ka App Store radītā novirze Eiropā varētu samazināt privilēģijas, kuras tam pašlaik ir, un ļoti drīz varēs veikt pirkumus lietotnē bez 30% komisijas maksas Apple… un visu viņu ieguldīto darbu. Pagaidām tas ir smags darbs.