Augstākās klases audio zīmols Moondrop varētu laist klajā Hi-Fi tālruni

Moondrop ir uzņēmums, kas specializējas augstākās klases audio produktos, piemēram, austiņās un ausīs ievietojamos monitoros (IEM), taču šķiet, ka uzņēmums vēlas laist klajā Hi-Fi tālruni. Kas tas īsti būs, to var minēt.

Tālruņi, kas atbalsta Hi-Res audio, mūsdienās nav tik izplatīti, lai gan tos joprojām varat atrast. Piemēram, kā norāda What Hi-Fi, Sony Xperia 1V atbalsta augstas izšķirtspējas audio, izmantojot iekļauto 3,5 mm audio portu. To var uzskatīt par Hi-Fi tālruni. Pavisam nesen izlaistas ierīces, piemēram, ROG Phone 8 Pro Edition, atbalsta arī augstas izšķirtspējas audio (tāpat kā standarta un parastie Pro modeļi), un tām ir 3,5 mm audio pieslēgvietas. Tomēr lielākajā daļā tālruņu, īpaši populārāko zīmolu, piemēram, Samsung un Apple, tālruņu nav austiņu pieslēgvietas.

Lielākajai daļai zīmolu tie būtībā ir pagātnes lieta. Ja esat audiofils, jūs varētu būt sajūsmā par iespēju, ka uzņēmums, piemēram, Moondrop, izlaidīs Hi-Fi tālruni. Jo īpaši tāpēc, ka šis ir uzņēmums, kas specializējas augstas kvalitātes audio.

Uzņēmuma vietnē Moondrop Hi-Fi tālrunis tiek ķircināts

Nav pilnīgi skaidrs, vai Moondrop izlaiž tālruni, vismaz Moondrop to nav apstiprinājis. Tomēr šķiet, ka uzņēmums ķircina tālruņa izlaišanu. Oficiālajā Moondrop vietnē tagad lapas augšdaļā ir norādīta jauna tālruņa kategorija. Noklikšķinot uz tā, jūs saņemat īsu ziņojumu. Uz tā ir rakstīts “5G HiFi mobilā audio ierīce. Izpētiet mākslas un saprāta integrāciju. Drīzumā.”

Tagad tas var neizklausīties pēc tālruņa. Mūsu pirmā doma bija, ka tas izklausās pēc kaut kā līdzīga Sony jaunākajiem Walkman tālruņiem, kurus darbina Android. Galu galā tā ir Hi-Fi audio ierīce mūzikas klausīšanai, un tehniski tā ir “mobilā” ierīce, jo jūs to izmantojat mobilajā režīmā. Tas varētu būt matu šķelšanās. Protams. Bet der. Neskatoties uz to, fakts paliek fakts, ka Moondrop šis produkts ir norādīts tālruņu kategorijā. Tāpēc šķiet, ka tas patiešām plāno atklāt tālruni.

Nav minēts par atklāšanas datumu, taču šķiet, ka Moondrop šai ierīcei ir nosaukums. Vismaz provizorisks nosaukums. Šķiet, ka tālruni sauc par MIAD01. Lapā ir arī animēta ierīces grafika. Lai gan tas ir tikai telefona formas ierīces siluets. Jūs nevarat redzēt faktisko dizainu. Šķiet, ka skaļuma un barošanas pogas var būt novietotas ierīces kreisajā pusē, un tai var būt sava veida RGB apgaismojums.

RGB klātbūtne nav skaidra, taču attēlam ir RGB apgaismojuma taka, kas virzās gar ierīces kontūras malu. Kas var būt un var nebūt daļa no funkcijas ķircināšanas. Jebkurā gadījumā, ja esat vēlējies tālruni, kas galvenokārt koncentrējas uz Hi-Fi audio, iespējams, tas ir tas, ko meklējat.