Vairāk nekā 10 miljoni cilvēku līdz šim ir pievienojušies X (agrāk Twitter).

Vairāk nekā 10 miljoni cilvēku līdz šim ir reģistrējušies X (agrāk Twitter) decembrī, ceturtdien publicētajā ierakstā sociālo mediju platformā sacīja X izpilddirektore Linda Yaccarino. Tas atbilst iespaidīgam vidēji 61 000 reģistrēšanās reižu stundā.

Ceturtdienas ziņā Yaccarino teica: “Šajā decembrī X līdz šim ir reģistrējušies vairāk nekā 10 miljoni cilvēku!”

Interesanti, ka X reģistrēšanās ieraksts tiek saņemts, ņemot vērā plaši izplatītos ziņojumus galvenajos plašsaziņas līdzekļos, kas paredz Twitter (X) nāvi. Vadošais ir TechCrunch, ievērojams tehnoloģiju ziņu veikals, kas ir bijis vadošais šajās prognozēs. Tehnoloģiju plašsaziņas līdzekļu veikals nesen uzrakstīja hitu skaņdarbu ar nosaukumu “Elona gals”.

Ir vērts pieminēt, ka TechCrunch, kas savulaik bija neatkarīgs tehnoloģiju emuārs, kopš 2010. gada septembra, kad to iegādājās AOL, ir ieņēmis atšķirīgu nostāju, ciešāk saskaņojot ar globālistu plašsaziņas līdzekļu stāstījumiem ar negatīvāku saturu par Elonu Masku un viņa uzņēmumiem. Tomēr šķiet, ka TechCrunch darbinieki varētu būt palaiduši garām piezīmi, ka “ikviens, kurš ir izdarījis derības pret Elonu Masku, ir nožēlojis”.

X, kas pazīstams ar to, ka neregulāri izpauž lietotāju datus, nebija uzreiz pieejams komentāriem par to, kā decembra reģistrēšanās skaits ir pretrunā ar parastajām tendencēm vai kāpēc Yaccarino nolēma dalīties ar šo konkrēto skaitli. Kontekstam jūlijā miljardieris Īlons Masks minēja, ka vietnei ir 540 miljoni ikmēneša lietotāju.

Pagājušā mēneša beigās Musks pauda neapmierinātību ar reklāmdevējiem pēc lielāko Fortune 500 uzņēmumu, tostarp Apple, Disney, IBM, Warner Bros Discovery un Comcast, lēmuma pārtraukt reklāmu rādīšanu vietnē X.

Saspringtajā intervijā ar Endrjū Rosu-Sorkinu DealBook konferencē Musks apklusināja elites istabu, sakot: “…Ja kāds vēlas mani šantažēt ar reklāmu, viņš pats var sajukt prātā.” Viņš arī piebilda, ka nevēlas, lai šie uzņēmumi reklamētos. Taču viņš arī atzina, ka “reklāmas boikots nogalinās X.”

Atbildot uz Endrjū Rosa-Sorkina jautājumu, Musks sacīja:

“Man rūp labestības realitāte, nevis tās uztvere. Un tas, ko es redzu visur, ir cilvēki, kuriem rūp IZSKATĪTIES labi, vienlaikus DAROT ļaunu. B**k viņus.