OPPO Find X7 sērija varētu būt OPPO AndesGPT palaišanas platforma

Tā kā viedtālruņu nozare gatavojas 2024. gada pārveidojošajam gadam, uzmanības centrā ir ierīcēs ģeneratīvais mākslīgais intelekts, un tādi galvenie spēlētāji kā Samsung, OnePlus, Apple un Google ir gatavi ieviest novatoriskas funkcijas. Pievienojoties rindām, OPPO ir paziņojis par savu AndesGPT — lielu valodas modeli, kas lepojas ar satriecošiem 7 miljardiem parametru. Nākamajā mēnesī tas debitēs OPPO Find X7 sērijā, solot virkni AI iespēju.

Ar tādām funkcijām kā Swapted Attention un risinājumiem tādiem izaicinājumiem kā pirmā vārda spriešana, AndesGPT ir iestatīts, lai palīdzētu viedtālruņa AI ainavai virzīties uz priekšu. Izmantojot 4 bitu kvantizēto modeļa saspiešanu, modelis nodrošina efektīvu veiktspēju, piedāvājot lietotājiem piekļuvi AI pastiprināšanas secinājumiem, dzinēja optimizācijai un sadarbības dziļai optimizācijai.

Jāatzīmē, ka AndesGPT izceļas ar savu ātro 2,9 sekunžu reakcijas laiku, kas ir ievērojami 2,5 reizes ātrāks nekā nozares standarts. Tomēr “nozares standarts” joprojām ir nedaudz neskaidrs, jo šobrīd nozarē ir daudz modeļu ar dažādām iespējām. Tomēr šis OPPO ģeneratīvais AI modelis demonstrē savu veiklību, ģenerējot līdz pat 14 000 vārdu kopsavilkumus, kas liecina par nepārspējamu lietotāja pieredzi.

AndesGPT ir izgājis divu gadu izstrādes procesu, balstoties uz OPPO agrāko modeļu, piemēram, OBERT, panākumiem.

AndesGPT pamatā veido modernizēto Xiao Bu Assistant, ko izstrādājusi OPPO Andes Intelligent Cloud komanda. Modelis darbojas uz hibrīda mākoņa arhitektūras, un tas ir ticis izstrādāts divus gadus, balstoties uz OPPO iepriekšējo modeļu, piemēram, OBERT, panākumiem. OBERT modeļi, kuru parametru diapazonā ir no simts miljoniem līdz vienam miljardam parametru, ieguva ievērojamu atzinību, īsi ierindojoties piektajā vietā ķīniešu valodas izpratnes etalonā CLUE1.1 un iegūstot augstāko vietu liela mēroga zināšanu diagrammas jautājumu atbilžu KgCLUE1.0 vērtējumā.

Balstoties uz OBERT ielikto pamatu, AndesGPT ietver galvenās tehnoloģijas, tostarp nepārtrauktu mācīšanos no ķīniešu dialoga datiem, norādījumu precizēšanu, mācību papildināšanu ar cilvēku atgriezenisko saiti un uzlabotu zināšanu bāzi. Šis tehnoloģiju sajaukums pozicionē AndesGPT kā lielu projektu, parādot OPPO apņemšanos uzlabot radošo AI. Jāatzīmē, ka AndesGPT jūnijā ieņēma piekto pozīciju C-Eval vērtēšanas reitingā, pierādot savu kontekstuālo izpratni un atsaucību.

OPPO Find X7 sērija, kuru paredzēts izlaist nākamajā mēnesī, kalpos kā AndesGPT palaišanas vieta. Lai gan šī AI modeļa starptautiskā pieejamība joprojām nav zināma, tā iespējas pārsniedz tekstuālu mijiedarbību, piedāvājot lietotājiem pilnībā funkcionālu, radošu vizuālo pieredzi. Tā kā viedtālruņu ainava attīstās, katram uzņēmumam sacenšoties par AI pārākumu, OPPO AndesGPT sola paplašināt ierīces ģeneratīvā AI jomā iespējamās robežas.

Kredīts: Oppo