X AI tērzēšanas robots “Grok” sāk izplatīties lietotājiem

“Ok, piesprādzējieties visiem”, mākslīgā intelekta sacensības tikko sasniedza citu pagriezienu, jo X (iepriekš Twitter) uzņēmums gatavojas palaist savu AI tērzēšanas robotu. Konkrēti, Elons Masks iegādājās daudz GPU no Nvidia, lai apmācītu un darbinātu savu AI modeli. Tagad X drīzumā uzsāks savu AI tērzēšanas robotu ar nosaukumu Grok (izmantojot Reuters).

Ar visiem tērzēšanas robotiem, ko esam redzējuši, ir bijuši daži dīvaini nosaukumi. Tomēr Google tikko laida klajā Gemini, un tas ir pietiekami grandiozs nosaukums, ņemot vērā, ka tas ir ārkārtīgi spēcīgs. Tomēr Groks kūku uzskata par ekscentriskāko nosaukumu. Jebkurā gadījumā tā būs xAI turpmāko centienu seja.

X palaiž Grok, taču ne visi varēs tai piekļūt

Tātad, šī ir standarta tērzēšanas robota cena; jūs varēsit piekļūt robotam no lietotnes vai vietnes. Tas atradīsies vietnes sānu izvēlnē un gan Android, gan iOS lietotnēs. Protams, jums ir jāpārliecinās, vai esat atjauninājis savas lietotnes. No turienes varēsiet tai viegli piekļūt, taču varat arī piespraust to apakšējā joslā. Tas ir paredzēts ātrākai piekļuvei.

Tāpat kā citiem tērzēšanas robotiem, arī Grokam ir milzīgs datu krājums, uz kuru tas tika apmācīts. Tas izmanto datus no visa tīmekļa. Tā izmantos šos datus, kad sniegs atbildes uz jūsu jautājumiem. Kopā ar šo informāciju Groks var izmantot X ziņas visā platformā. Tam vajadzētu ļaut tērzēšanas robotam piekļūt jaunākajai informācijai. Modelis, kas to darbina, Grok-1, ir apmācīts par datiem līdz 2023. gada 3. ceturksnim. Tas joprojām ir par dažiem mēnešiem jaunāks par ChatGPT, kura zināšanas beidzas 2023. gada aprīlī.

Pieejamība

Mēs runājam par šo X, tāpēc jūs zināt, ka bezmaksas lietotāji tiks atstāti putekļos. Tieši tā, Groks apiet bezmaksas lietotājus. Tā ir funkcija, kas pieejama tikai X Premium lietotājiem, un tas vēl nav viss; to varēs iegūt tikai augstākā līmeņa cilvēki. Ja esat x Premium+ lietotājs, jūsu 16 ASV dolāri mēnesī nodrošinās jums piekļuvi šim rīkam.

Grok lietotājiem tiks izlaista nākamās nedēļas laikā, un, jo ilgāk būsit X Premium lietotājs, jo ātrāk iegūsit piekļuvi rīkam.