Sāk parādīties pirmie iPhone 16 Pro renderējumi

IPhone 16 būs nākamais Apple iPhone un tiks izlaists šī gada septembrī, ja viss notiks saskaņā ar plānu. Kad mēs sasniegsim šo mēnesi, visticamāk, mums jau būs zināmi citu ierīču atjauninājumi, piemēram, paredzamā iPad vai AirPods atjaunošana un pat Apple Watch vai Ultra 3 desmitā paaudze. Līdz šim mums ir bijušas dažas noplūdes. par to, ko mēs sagaidām no iPhone 16 Pro un Pirmie renderējumi vai koncepcijas jau ir publicētas, pārnesot šo informāciju uz vizuālajiem materiāliem. Mēs jums visu pastāstīsim tālāk.

Mazāka Dynamic Island iPhone 16 Pro

Kā jau teicām, noplūdes ap iPhone 16 kļūs arvien biežākas. Tas nav nekas, ko mēs zinām 100%, bet vēsture atkārtojas katru gadu. Šīs noplūdes sniegs mums priekšstatu par to, kas notiek Cupertino ar iPhone 16, kādi plāni viņiem ir ar jauno ierīci un, galvenais, vai tas beidzot izskatīsies tā, ko analītiķi nopludinās vai nē.

iPhone 16 Pro

Šajā gadījumā mums ir atveidojums, ko izveidoja @Concept_central. Pagaidām mēs zinām, ka Apple plāno palielināt iPhone 16 Pro ekrānu izmēru līdz 6,3 collām un 6,9 collām divos modeļos: Pro un Pro Max. Pašlaik tie ir attiecīgi 6,1 un 6,7 collas ar iPhone 15, tāpēc izmaiņas būs pamanāmas. Mums arī tas ir jāņem vērā Apple varētu modificēt Dynamic Island padarot to mazāku. Šī koncepcija parāda ideju, kurā Dinamiskā sala pazūd, kā mēs zinām, ka tā paliek tikai ar punktu, ko varētu saukt par punktu salu.

Iekļauts arī koncepcijā jaunā video uzņemšanas poga sānos iPhone — jauna poga, kas papildina iPhone 15 jau pieejamo darbību pogu. Šī uztveršanas poga ļaus lietotājam izmantot iPhone vairāk kā kameru, nespiežot skaļuma pogas, lai mijiedarbotos ar kameras interfeisu. un nepieskaroties ekrānam.

iPhone 16 Pro

Visbeidzot, gaidāmi telefoto objektīvi ar 5x palielinājumu abos modeļos, akumulatora darbības laika uzlabojumi un iekļaušana A18 Pro mikroshēma, kas būs nepieciešami, lai darbotos visas mākslīgā intelekta funkcijas, ko Apple vēlas izstrādāt iPhone 16 Pro.