FBS atzīmē tirgotāju uzticības 15 gadus ar lielu izlozi

Singapūra, Singapūra, 2024. gada 14. februāris, FinanceWire

FBS, vadošais globālais brokeris, svin 15 gadus kopš pirmās tirgotāja reģistrācijas. Lai godinātu nozīmīgo pagrieziena punktu un izteiktu pateicību saviem tirgotājiem, globālais brokeris ir sajūsmā par FBS 15 gadadienas izlozi ar piecpadsmit iPhone 15 Pro Max kā vilinošām balvām.

“2009. gadā dibinātais FBS ir kļuvis par licencētu finanšu pakalpojumu sniedzēju, kuram uzticas miljoniem tirgotāju visā pasaulē. Mūsu mērķis ir stiprināt mūsu klientu uzticību tirdzniecībai un konsekventi sniegt uzticamus finanšu pakalpojumus. komentē Aleksandra Zaiceva, FBS sabiedrisko attiecību un pasākumu vadītāja.

FBS ir slavena ar savu caurspīdīgo un vienmērīgo ieeju finanšu tirgos. Ar vairāk nekā 550 tirdzniecības instrumentiem, ātru un precīzu pasūtījumu izpildi, vairāk nekā 200 maksājumu metodēm iemaksām un izņemšanai, kā arī diennakts daudzvalodu klientu atbalstu, FBS vienmēr ir tirgotāju rīcībā. Zīmols papildus rūpējas par saviem klientiem, piedāvājot viņiem dažādus resursus tirdzniecības izglītībai un finanšu analītikai. Piemēram, FBS tirgus ieskati, izmantojot tiešraides straumes, tīmekļa seminārus, e-uzņēmumus un sociālos medijus, nesen ir palīdzējuši saviem klientiem kopā iegūt vairāk nekā USD 1 000 000 CFD zelta tirdzniecībā mazāk nekā nedēļas laikā.

Aleksandra turpina teikt: “Mēs ne tikai piedāvājam labākos tirdzniecības nosacījumus, bet arī cenšamies pastāvīgi uzlabot savus pakalpojumus. Pavisam nesen FBS ir ieviesis lielus atjauninājumus klienta verifikācijas procesā. Ieviestā sejas skenēšanas jeb dzīvīguma pārbaudes tehnoloģija ir samazinājusi vidējo verifikācijas laiku par 40%. Mūsu klienti tagad iegūst efektīvāku vietu plašajam FBS piedāvāto finanšu pakalpojumu klāstam.

2023. gada beigās FBS lepojas ar vairāk nekā 27 000 000 tirgotāju visā pasaulē, un tajā ir rekordliela IB partneru komanda, kas pārsniedz 680 000 dalībnieku. FBS klientu gada tirdzniecības apjoms gada beigās pārsniedza 543 miljardus ASV dolāru.

Lai atzīmētu savu 15. gadadienu, FBS rīko divu nedēļu Instagram konkursu, sākot no 2024. gada 14. februāra. Dalībnieki tiek aicināti izveidot ierakstu, kurā dalās ar savu tirdzniecības ceļu ar FBS un izmantojot #HappyBirthdayFBS tēmturi. Tiem, kas vēlas sacensties par iPhone 15 Pro Max, ir jāiestājas līdz plkst. 04:59 (GMT+2), 2024. gada 28. februāris.

2024. gada 29. februārī īpašā dzimšanas dienas straumē starp dalībniekiem tiks izlozēti piecpadsmit iPhone 15 Pro Max. Andreass Talassinoss, FX pedagogs veterāns.

Sazināties

Preses birojs
FBS
[email protected]