Fortnite uzsāk savu Lego pieredzi, un tas ir diezgan forši!

Kas kopīgs Fortnite un Legos? Nu, viņi abi griežas ap celtniecības lietām. Tātad viņu partnerība nebija pārāk negaidīta. Epic Games paziņoja par šo partnerību tikai pirms dažām dienām, un tas izraisīja mūsu apetīti. Tagad Fortnite beidzot uzsāka savu Lego pieredzi, un, jūs jau uzminējāt, būs daudz būvniecības.

Lego Fortnite pieredze tikko tika palaista, bet kas tas ir?

Fortnite nav svešs populāro IP ieviešanā savā visumā. Šīs partnerības parasti ietver pilnībā pielāgotas pasaules, un Lego pieredze neatšķiras. Stāsts stāsta, ka jūs iekļuvāt nejaušā portālā (dabisks notikums Fortnite?), un jūs esat pārcelts uz Lego pasauli. Turklāt jūs tikāt pārveidots par Lego varoņa formu.

Tāpat kā standarta Fortnite, jums būs jāizdzīvo. Kad jūs nokļūstat Lego pasaulē, jūs vēlaties sākt vākt materiālus, kurus izmantosit, lai sāktu būvēt savu pajumti. Ir grūti izvairīties no līdzībām ar Minecraft. Ir vairāki aspekti, kas jums atgādinās par šo spēli.

Kad būsit savācis pietiekami daudz materiālu, varēsit izveidot amatniecības solu, kas sniegs piekļuvi vairākiem materiāliem, ko varat izveidot. Konstrukcijas, kuras varat veidot, būs atkarīgas no jūsu savāktajiem izejmateriāliem. Materiāli, kurus varat savākt, būs atkarīgi no jūsu izstrādātajiem instrumentiem. Tas viss ir standarta Minecraft cena.

Celt vairāk nekā fortus

Tātad, kad jūs būvējat Lego pieredzi, jūs nemitīgi nebaidāties, ka kemperis no visa laukuma jūs sagraus. Drīzāk jūs varēsiet sadarboties ar citiem lietotājiem un būvēt ēkas. Tās var būt tikpat vienkāršas kā mājas vai tik sarežģītas kā pilis. Patiesībā nebrīnieties, ja uzcelsiet veselus ciematus. Jūs varēsiet sadarboties ar citiem spēlētājiem, lai izveidotu visa veida struktūras.

Vēl viens salīdzinājums ar Minecraft (atvainojiet); ir divi režīmi, kuros varat spēlēt. Izdzīvošanas režīms ir standarta režīms. Jūs varat veidot konstrukcijas tikai no savāktajiem materiāliem. Jūs ietekmē arī tādas lietas kā izsalkums, laikapstākļi un izturība.

Ja vēlaties vienkārši izveidot, varat pāriet uz smilškastes režīmu. Šeit, tāpat kā Minecraft radošajā režīmā, varat novietot struktūras bez nepieciešamības apkopot materiālus. Turklāt jūs neietekmēs izsalkums, izturība vai laikapstākļi

Tas viss ir par izdzīvošanu

Kā jau minēts, jūs nemitīgi nebaidāties, ka tiks izlaists pāri laukam. Tomēr ir arī citi draudi, ar kuriem jācīnās. Šie draudi nāk monstru veidā. Zeme, kurā jūs iekritāt, ir inficēta ar visu veidu radībām, kas vēlas, lai jūsu plastmasas galva būtu uz šķīvja. Šajā pieredzē jūs vēlēsities savākt materiālus, izgatavot ieročus un tos atvairīt. Lai gan tie nav gluži Creepers, šķiet, ka ir milzu hameleonu briesmoņi; ciemu graujošais veids.

Tavi draugi tev muguru

Neuztraucieties, šis ir vairāku spēlētāju papildinājums spēlei. Tas nozīmē, ka jūs varat piesaistīt savus draugus un veidot kopā. Kad veidojat pasauli, tajā varat piesaistīt līdz pat septiņiem papildu spēlētājiem. Viņi kļūs par atslēgu turētājiem, un tas nozīmē, ka viņi varēs arī piekļūt un strādāt pasaulē. Jūs varēsiet ballēties, cīnīties ar monstriem, veidot savu ciematu un vienkārši pavadīt laiku.

Spēlē šodien!

Šai jaunajai funkcijai varat piekļūt jau šodien neatkarīgi no tā, kur lejupielādējat Fortnite. Kad atrodaties izvēlnē, jūs vēlaties doties uz sadaļu Discover un atlasīt Lego Experience. Varat arī savienot savus Fortnite un Lego kontus, lai iegūtu papildu priekšrocības.