Meta Verified: viss, kas jums jāzina — atjaunināts 2024. gada janvārī

Par lielu pretreakciju Twitter ieviesa maksas verifikācijas sistēmu. Par ikmēneša maksu lietotāji varēja piekļūt papildu funkcijām un privilēģijām, kā arī tik ļoti kārotajai verifikācijas atzīmei. Lai gan tas padarīja Twitter par apsmieklu sociālo mediju pasaulē, šķiet, ka Meta arī nāca klajā ar savu maksas verifikācijas programmu.

Tātad, kas ir šī programma? Kāpēc jums tas būtu jāsaņem? Vēl svarīgāk ir tas, vai tas ir jūsu naudas vērts? Šeit ir viss, kas jums jāzina par šo programmu.

Kas ir meta verificēts?

Meta Verified ir abonēšanas pakalpojums, kas lietotājiem Facebook un Instagram piešķirs ekskluzīvas priekšrocības un funkcijas. Laikam ejot, mēs nebūsim pārsteigti, redzot, ka privilēģiju saraksts palielināsies. Pagaidām programma piedāvās dažus labumus.

Privilēģijas

Iesākumam ir kārotais verifikācijas emblēma. Jums būs vienota verifikācijas emblēma, ko redzēsit gan savos Facebook, gan Instagram profilos.

Izmantojot Meta Verified, jums būs aktīva konta uzraudzība. Tas nozīmē, ka uzņēmums uzraudzīs jūsu kontu, lai pārliecinātos, ka tajā nav neviena uzdotāja, kas mēģina atdarināt jūsu kontu. Tā kā konti kļūst arvien bēdīgāki, viņi redz, ka palielinās citu kontu skaits, kas mēģina uzdoties par tiem, lai izkrāptu nenojaušot personas.

Ja esat meta verificēts, jums būs ekskluzīva piekļuve a cilvēka palīgs kurš jums palīdzēs ar kopīgām problēmām. Tas nozīmē, ka jums nav jāpārvietojas palīdzības forumos un automatizētos tālruņa pakalpojumos, lai saņemtu palīdzību lielākajā daļā problēmu.

Pēc tam ar abonementu jūsu ziņām būs a plašāka sasniedzamība salīdzinot ar bezmaksas lietotājiem. Tas nozīmē, ka tiks uzlabots algoritms, kas ļaus cilvēkiem vieglāk atklāt jūsu ziņas.

(ATJAUNINĀJUMS: plašāka sasniedzamība ir pieejama tikai lietotājiem Austrālijā un Jaunzēlandē. Tas nav pieejams lietotājiem ASV)

Meta norāda, ka ietekme uz jūsu kontu atšķirsies atkarībā no jūsu auditorijas lieluma. Ja jums ir mazāks sekotāju skaits, iespējams, redzēsit būtiskāku atšķirību nekā tad, ja jums ir lielāks sekotāju skaits.

Verificētajiem dalībniekiem būs ekskluzīvas uzlīmes viņu kontos. Tie tiks parādīti rullīšos un stāstos, lai parādītu cilvēkiem, ka viņi ir verificēti.

Katrs pārbaudītais dalībnieks saņems 100 zvaigznes katru mēnesi Facebook. Zvaigznes ir patentēta Facebook valūta, ko varat dāvināt satura veidotājiem. Tie ir kā Bits for Twitch.

Cik maksā Meta Verified?

Šīs ziņas rakstīšanas laikā tas pašlaik tiek testēts Austrālijā un Jaunzēlandē. Lai gan tā ir taisnība, cenas ir norādītas ASV dolāros, tāpēc mēs negaidām, ka tas atšķirsies, kad tas galu galā nonāks štatos.

Ja reģistrējaties, izmantojot Android vai iOS lietotnes, tas maksā 14,99 USD mēnesī (AUD 19,99). Tomēr, ja reģistrējaties, izmantojot tīmekli, cena samazināsies par 20%. 11,99 USD mēnesī (AUD 24,99).

Iemesls tam ir tas, ka Meta ir jāmaksā 30% no saviem ieņēmumiem Apple un Google, kad kāds reģistrējas viņu lietotņu veikalā. Tātad, Meta iekasē lielāku maksu no cilvēkiem, kuri reģistrējas šādā veidā, lai kompensētu šo maksu.

Pašlaik nav gada abonēšanas plāna.

Kas var pierakstīties?

Pašlaik verifikācijai ir piemēroti tikai personiskie konti. Tas nozīmē, ka jūs vēl nevarat verificēt savu uzņēmumu vai organizāciju. Tomēr šī funkcionalitāte tiks pabeigta.

Esmu jau pārbaudīts. Vai mans konts tiks ietekmēts?

Pakalpojumos Facebook un Instagram jau ir pieejama verifikācijas programma. Meta paziņoja, ka ar Meta Verified konti, kas iepriekš ir pārbaudīti, netiks ietekmēti. Tomēr tas nenozīmē, ka ilgtermiņā izmaiņas nebūs.

Saskaņā ar uzņēmuma emuāra ziņu, iepriekš verificētie konti īstermiņā netiks ietekmēti, taču galu galā tas “attīstīs verificēto kontu nozīmi (tās) lietotnēs”.

Tas nozīmē, ka kādu laiku Meta varētu ieviest būtiskas izmaiņas kontos, kas jau ir verificēti. Pašlaik mēs nezinām, ko uzņēmums plāno darīt ar iepriekš pārbaudītiem kontiem.

Kā iegūt meta verificētu?

Šīs rakstīšanas laikā programma ir pieejama tikai lietotājiem Austrālijā un Jaunzēlandē (ATJAUNINĀJUMS: tagad pieejams ASV). Kad tas nonāks vairākos tirgos, tas būs salīdzinoši iesaistīts process. Tas ir tāpēc, ka pirms konta verifikācijas jums būs jāverificē sava identitāte. Lai reģistrētos verifikācijai, jums ir jāiesniedz sava valsts iestādes izdota identifikācijas dokumenta attēls. Jums arī jābūt vismaz 18 gadus vecam un jāiespējo divu faktoru autentifikācija.

Ja reģistrējaties pakalpojumam Meta Verified, jums būs jāizmanto konts, kuram ir minimāla publicēšanas vēsture. Tas ir paredzēts, lai nodrošinātu, ka tikai patiesie platformas lietotāji piesakās verifikācijai. Tas palīdzēs samazināt robotu un troļļu verifikāciju

Visbeidzot, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam. To nevar pārvarēt, jo, reģistrējoties, jums būs jāuzrāda ID.

Viena lieta, kas jāzina, ir tāda, ka, reģistrējoties, vārdam kontā ir jāatbilst vārdam uz jūsu ID. Tas nozīmē, ka jūsu kontā var būt tikai jūsu īstais vārds. Pēc konta verifikācijas jūs nevarat mainīt savu vārdu, fotoattēlu vai konta informāciju, ja vēlreiz neveicat verifikācijas procesu.

Vai varu pārbaudīt, vai manā kontā ir brīdinājumi?

Meta neminēja, vai pakalpojumu sniegšanas brīdinājumiem ir kāda nozīme jūsu pieteikšanās procesā. Ņemiet vērā — ja savā kontā esat saņēmis nopietnus brīdinājumus, pastāv risks, ka jūsu verifikācijas pieteikums tiks noraidīts. Ja jums ir kādi jautājumi, noteikti izlasiet pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

Pēc jūsu verifikācijas Meta nenorādīja, vai pakalpojumu sniegšanas brīdinājumu gadījumā jūsu konts netiks verificēts vai vienkārši tiks aizliegts.

(Atjauninājums) Vai varu verificēt savu uzņēmuma kontu?

Jā. Marks Cukerbergs paziņoja, ka biznesa konti tagad var iegādāties verifikācijas atzīmi gan Facebook, gan Instagram. Tādējādi uzņēmumu konti varēs piekļūt ekskluzīvām funkcijām, tāpat kā ar galvenajiem kontiem.

Cenas nedaudz atšķiras no parastās konta verifikācijas. Jūsu Facebook uzņēmuma konta vai Instagram konta verifikācija jums izmaksās 22 USD mēnesī. Ja vēlaties verificēt abus savus kontus, tas jums maksās 35 USD mēnesī.

(Atjauninājums 2024. gada 5. janvārī) Vai WhatsApp ir daļa no Meta Verified?

Šī raksta rakstīšanas laikā Meta strādā pie WhatsApp pievienošanas pakalpojumam Meta Verified. Dažas detaļas joprojām ir neskaidras, taču mēs zinām, ka uzņēmums strādā, lai ļautu jums rādīt jūsu verifikācijas emblēmu savos kanālos. Tas attiecas tikai uz uzņēmumu kontiem, nevis personīgajiem kontiem. Tas ir veids, kā informēt cilvēkus, ka uzņēmums, kuram viņi seko, ir likumīgs.

Uzņēmums arī strādā pie tā, lai WhatsApp mainītu verifikācijas kodu no zaļas uz zilu. Tādējādi tas atbilstu verifikācijas emblēmai, kas atrodas pakalpojumā Facebook un Instagram.

Kad tas nonāks citos tirgos?

Meta ir testējusi šo programmu Austrālijā un Jaunzēlandē. Galu galā uzņēmums to ieveda ASV tirgū. Pašlaik tas joprojām tiek testēts, tāpēc laika gaitā tas tiks paplašināts arī citos tirgos.