Iepazīstieties ar Galaxy AI vietnē Samsung Galaxy Experience Spaces

Dažas dienas atpakaļ Samsung izlika milzīgus stendus vairākās lielajās pilsētās visā pasaulē, lai reklamētu Galaxy AI — ierīču AI funkciju komplektu, kas nākamnedēļ debitēs ar Galaxy S24 sēriju. Uzņēmums tagad ir paziņojis par Galaxy Experience Spaces, lai ļautu faniem praktiski izmantot Galaxy AI un jaunos flagmaņus. Šīs telpas tiks atvērtas pēc Galaxy Unpacked palaišanas pasākuma 17. janvārī.

Samsung visā pasaulē atvērs vairākas Galaxy Experience Spaces

Šajā rakstīšanas brīdī Samsung ir apstiprinājis plānus atvērt Galaxy Experience Spaces Bangkokā, Taizemē; Barselona, ​​Spānija; Berlīne, Vācija; Dubaija, AAE; Londona, Lielbritānija; Ņujorka, ASV; Parīze, Francija; un Seulā; Dienvidkoreja. Šīs ieskaujošās telpas parādīs, kā Galaxy AI nodrošina jaunus savienojuma, izveides un atskaņošanas veidus mobilajās ierīcēs. Precīzas norises vietu atrašanās vietas pieejamas šeit.

Vietās būs interaktīvas zonas, kurās apmeklētāji varēs pieredzēt, kā Galaxy AI pastiprina ikdienas aktivitātes. No jaunu vietu atklāšanas un vērtīgu mirkļu tveršanas un kopīgošanas līdz saziņai pāri valodas barjerām, Galaxy AI jums palīdzēs it visā. Tas ļauj jums darīt lietas pilnīgi jaunā veidā. “Tūlīt, ieejot šajās telpās, apmeklētāji zinās, ka ir iekļuvuši iespēju pasaulē,” saka Samsung.

Viss, ko apmeklētāji piedzīvos šajās vietās, būs pieejams nākamajā Galaxy ierīcē, proti, Galaxy S24 sērijā. Korejas uzņēmums norāda uz uzlabotu kameras un spēļu veiktspēju, pateicoties AI. “Fanu iecienītākās iespējas, piemēram, Nightography un nākamā līmeņa spēles, aizraus apmeklētājus,” teikts tajā. Apmeklētāji var piedalīties arī ekskluzīvās dāvanās, tostarp nenoteiktā “speciālajā balvā” laimīgajam uzvarētājam.

Telpas tiks atvērtas Galaxy S24 palaišanas dienā

Izņemot Barselonu, šīs Galaxy Experience Spaces sāks darboties visās iepriekš minētajās pilsētās neilgi pēc Galaxy S24 palaišanas 17. janvārī. Tā kā palaišanas pasākums notiks Sanhosē, ASV, dažos reģionos tas iekrīt 18. janvāra beigās, jo laika atšķirība. Barselonā Samsung ieskaujošo telpu atklās 15. februārī. Tā apmeklētājus uzņems līdz 29. februārim. Citās pilsētās norises vietas tiks slēgtas no 11. līdz 16. februārim.

“Samsung Galaxy sniedz cilvēkiem jaunu pieredzi un jaunus veidus, kā darīt to, kas viņiem patīk. Izmantojot Galaxy AI, mēs no jauna definējam to, kas ir iespējams mobilajās ierīcēs,” sacīja Stefānija Čo, Samsung mobilās pieredzes biznesa viceprezidente un mārketinga vadītāja. “Šīs telpas Galaxy faniem dos pirmo iespēju klātienē redzēt jaunu inovāciju ēru, un mēs nevaram gaidīt, lai redzētu, kā Galaxy AI dos cilvēkiem iespēju atraisīt savu potenciālu.”