10 labākās jaunās tehnoloģiju tendences izstādē CES 2024

Tehnoloģiju giganti no visas pasaules atkal pulcējušies Lasvegasā, lai izstādē CES 2024 demonstrētu savus jaunākos un visievērojamākos sīkrīkus. Šis pasākums ir kļuvis par centru plaša spektra tehnoloģiskām inovācijām, padarot to par izstādi jebkuram tehnoloģiju entuziastam. . Gaidāmība ir liela, jo CES 2024 šogad sniegs vairāk tehnoloģiju jaunumu nekā jebkurš cits notikums. Pasākums sākās šodien, otrdien, un turpināsies līdz piektdienai.

Atkāpjoties no iepriekšējiem gadiem, CES 2024 liela uzmanība tiek pievērsta mākslīgajam intelektam (AI). Tikai vienu dienu pirms pasākuma daudzi uzņēmumi gatavojas ieviest jaunus produktus, kuros integrēta AI tehnoloģija, sākot no drošības sistēmām automašīnās līdz personālajiem datoriem un viedtālruņiem.

Aizraušanās ir palielinājusies, jo uzņēmumi pirms izstādes pakāpeniski publicē paziņojumus. Paredzamie šī gada tehnoloģiskie notikumi ietver uz AI orientētus viedos televizorus, jaunus elektriskos transportlīdzekļus, lielākus klēpjdatorus un OLED monitorus, kas paredzēti spēlēm datorā.

Pasākuma atklāšanas dienā uz skatuves kāpa tādi lieli spēlētāji kā Samsung, LG, Holoconnects, NVIDIA, Baracuda un citi, lai atklātu savus jaunākos AI virzītos jauninājumus. Šie piedāvājumi aptvēra no AI spoguļiem, kas paredzēti garīgajai labklājībai, līdz modernākajiem MICROLED ekrāniem.

Neskatoties uz to, ka tā ir tikai CES 2024 pirmā diena, tehnoloģiju attīstība ir bijusi neticama. Cepuri nost Rovana Čeunga, TheRundownAI dibinātāja, priekšā par ievērojamajiem notikumiem un desmit līdz šim iespaidīgāko CES 2024 atklājumu saraksta sastādīšanu. Līdz ar to tālāk ir desmit iespaidīgākie CES 2024 atklājumi šodien.

10 svarīgākās tehnoloģiju tendences izstādē CES 2024

  1. Pasaulē pirmais caurspīdīgais MICROLED ekrāns no Samsung

Izstādē CES 2024 Samsung lēca nākotnē, atklājot pasaulē pirmo caurspīdīgo MICROLED ekrānu, dzēšot robežas starp realitāti un displeju. Iedomājieties logu, kas pārvēršas par dzīvīgu akvāriju, dzīvojamo istabu, kas pārveidota par muzeju ar dinozauriem, vai virtuves leti, kas pārvēršas par displeju — tas viss ar izcilu skaidrību un gandrīz neredzamu tehnoloģiju.

Šī novatoriskā inovācija sola paaugstinātu spilgtumu salīdzinājumā ar citiem caurspīdīgiem displejiem, uzlabojot tā iespaidīgo kvalitāti un pielāgojamību dažādām apgaismojuma vidēm. Lai gan sīkāka informācija par cenām un pieejamību joprojām netiek atklāta, Samsung caurspīdīgais MICROLED nenoliedzami iezīmē jaunas ēras sākumu vizuālajā pieredzē.

2. Jaunie AI viedās mājas aģenti no LG

Samsung nav vienīgais lielais spēlētājs CES 2024 pasākumā. LG arī demonstrēja savu tālredzīgo “Zero Labor Home” vīziju, ko atdzīvina viņu jaunākie AI viedās mājas aģenti. Šie veiklie robotizētie pavadoņi, kas bez piepūles pārvietojas uz diviem riteņiem, ir paredzēti, lai pārveidotu mūsu ikdienas eksistenci. Iedomājieties jautru palīgu, kurš jūs sagaida pie durvīm, noregulē gaismas un mūziku atbilstoši jūsu noskaņojumam, uzrauga jūsu mājas drošību un pat uzņemas mājdzīvnieku aukles lomu. Šie aģenti, ko darbina uzlabotais mākslīgais intelekts, ne tikai izprot jūsu rutīnu, bet arī paredz jūsu vajadzības un ar savām kustībām pārraida emocijas. Neatkarīgi no tā, vai darbojaties kā apsargs vai jūsu personīgais dīdžejs, šie aģenti paver ceļu brīvroku lietošanai un personalizētai viedās mājas pieredzei.

3. Hologramma ar mākslīgo intelektu, ko nodrošina Holoconnects

4. AI robota kompanjons, ko Samsung sauc par “Ballie”.

5. NVIDIA GeForce Super GPU

6. Baracoda AI spogulis garīgajai veselībai

Baracuda mākslīgā intelekta spogulis ir paredzēts, lai nolasītu jūsu izteiksmes, žestus un toņus, pielāgojoties jūsu noskaņojumam, izmantojot tādas funkcijas kā gaismas terapija, vadītas meditācijas sesijas un personalizēti pašapliecinājumi.

7. Universāls Ecovacs robotu tinēju tīrītājs, kas ir pretrunā ar gravitāciju.

8. LG Alpha 11 AI procesors

9. Phillips plaukstu atpazīšanas viedā atslēga jūsu durvīm

10. Jaudīgāki/efektīvāki Roborock robotu putekļsūcēji